Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a házasságok is szexmente...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a házasságok is szexmentessé tudnak válni, ahol kezdetben megvan az összhang és hasonlóak az igények?

Figyelt kérdés
Ha emberileg tisztelik egymást a felek és próbálják lekövetni a másik változásait akkor miért tűnik el az intimitás, a szándék arra, hogy örömet szerezzenek egymásnak? Egyáltalán mennyi idő alatt zajlik le ez a folyamat és kövesedik meg ez az állapot?

2021. júl. 3. 22:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

19-es, igen, addig rendben,igaz én több szexet szerettem volna

már a kapcsolat elején is, de aztán összeértünk.

Most viszont sajnos rádöbbentem,hogy eltávolodóban vagyunk egymástól

és nem csak szexuálisan,hanem érzelmileg is.

2021. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21. Így van ezzel a többség. Kezdetben én is több szexet szerettem volna, de hát úgy voltam vele hogy majd összecsiszolódunk, majd megmutatom neki az élet napos oldalát. Ebből az lett, hogy még kevesebb lett a szex, magyarán én alkalmazkodtam hozzá. Ma meg már jóformán nincs is szex, érzelmileg sem kötődöm igazán, mint nő sem érdekel már. Van a ház, van a gyerek és a sok közös dolog. Kb. ennyi. Nem az én hozzáállásomon múlt semmi, én mindent megtettem, mindent megpróbáltam. Bármikor félre tudnék menni mellőle lelkiismeret furdalás nélkül. Szerintem nem a szex a megcsalás, hanem az, hogy a páromnak folyamatosan nemet mondok, nem közeledem felé, nem érdekelnek az érzései, vágyai.


Azt viszont én is mélyen elítélem, ha valaki a lelkét kiteszi a másikért, és az simán félrelép. Na az gáz, arra én is köpök.

2021. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21

Ha már érzelmileg is az nem jó..

28 év szép idő egy kapcsolatban.

Főként ha működik is.

Nehéz munka egyben tartani,hogy mindkét fél jól is érezze magát benne.

Remélem sikerül rendbe tenni!(19 voltam)

2021. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek abban, hogy a hosszú kapcsolatokat rendbe lehet tenni. Rengeteg oka van hogy miért nem. Maximum elviselni lehet, önbecsapás hogy most jobb. Egy hosszú kapcsolatban ha már rossz, mit teszel azért hogy felszabatult legyél? Hiányzik valami? Szerinted meg fogod kapni önzetlenül? Ne viccelj már! Ahol már nincs intimitás, soha sem lesz, talán a legjobb esetben vmi megjátszott vmi ideig-óráig.
2021. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem az határozza meg hogy rendbe lehet-e tenni egy kapcsolatot vagy

sem,hogy milyen hosszú ideje tart, hanem az hogy mennyire

távolodtak el egymástól a felek, mekkora árkot ástak maguk közé.

Van ahol újra lehet éleszteni a dolgokat, lehet ez sokminden,

még akár egy betegség is..Tegnap ment a tv-ben a megérzés

c. Sandra Bullock film, passzol ide a története.

2021. nov. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!