Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasként más férfiakról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasként más férfiakról írok szexuális történeteket az megcsalás?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 12:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
Létező emberekről írsz (ismerősökre értem akik tetszenek) vagy csak a szexuális vágyaidat vetíted ki egy ismeretlen személyében?
2021. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ismerősökre, csak a nevet változtatom meg.
2021. júl. 7. 12:31
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
Vágysz rájuk szexuálisan? Nekem ez már a határ lenne.
2021. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is van ilyen sztorim, bár nem publikáltam még.


Megtörtént esetet írok le, alaposan kiszínezve.


Eszembe sem jutott, hogy ez megcsalás lenne.

2021. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
3, vágyok, de házas vagyok, így nem teszem meg, csak fantázia
2021. júl. 7. 12:36
 6/38 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, ez a kategória tele van lelkisérültekkel, akiknek már az is megcsalás, ha véletlen ellenkezű neműre pillantasz.
2021. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nekem is vannak ilyen történeteim. Egyszerűen időnként beindítanak mások, és úgy tapasztaltam, ilyenkor sokkal könnyebb, ha kiírom magamból egy kis fantáziálás kíséretében, mint lila fejjel azon görcsölni, hogy elfojtsak normális emberi érzéseket. Ettől még eszem ágában sem lenne megcsalni a párom.
2021. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
86%

Kérdés, hogy a párod mit szól hozzá. Zavarja, vagy oké számára a dolog?


A megcsalás fogalma esetenként változik, és a két fél szabja meg a határokat. Valakinek oké, valakinek nem, nincsenek kőbe vésett szabályok.

2021. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%
#6 Nagyon szabad lelkű ember vagyok, azért is kérdeztem, hogy ismert személyről fantáziál vagy sem. Nekem nagyon nem esne jól, hogy eleve olyan emberekkel van körül véve akik tetszenek neki és még kemény szexuális vágyai vannak irántuk. Nem mindegy.
2021. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
8, nem tud róla, nem akarom megbántani
2021. júl. 7. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!