Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem egyik napról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyik napról a másikra bejelentette, hogy beleszeretett másba és elhagy engem és a közös gyerkőcünket. Akik hasonló helyzetben voltak, hogyan alakult a történetetek?

Figyelt kérdés
Derült égből villámcsapásként ért, én itthon semmit nem vettem észre abból, hogy lenne valakije. Hozzám valamelyest már másként viszonyult, nem is ért már hozzám hónapok óta, de nem is gondoltam rá, hogy esetleg megcsal. Ha az új nőjével összeköltöznek, akkor úgy sejtem, hogy a közös gyerekünket is oda fogja vinni az új nőhöz. A gondolata is fáj. Ha másik városba költözöm az nem lenne megoldás sajna, tudom, hogy ígyis joga van a gyerekhez. Akik jártak már hasonló cipőben, írjatok!

2020. jún. 22. 18:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon az esetek 99%ban az anyához ítélik a gyereket, akkor nem ha nem tudná eltartani normálisan (bár talán akkor is), vagy alkoholista, drogos... tehát ettől talán nem kell félni.
2020. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam elég egyértelmű, elnézést! Arra gondoltam, hogy amikor a kötelező láthatás van, akkor biztosan viszi majd az új nőhöz a közös gyerekünket is.
2020. jún. 22. 18:24
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez ilyen és nem tilthatod meg neki, mert az ő gyereke is. És ha jót akarsz a gyerekednek, megpróbálsz normális viszont fenntartani az apjával. Ha mindent meg tudtok beszélni amit a gyerek miatt kell, akkor a gyereked jól fogja magát érezni és könnyebben átvészeli a válást. Ettől még gyűlölheted őt, lenézheted azért, amit tett. De a gyerekednek ne tömd majd ezzel a fejét.
2020. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Az én történetem: 4 éves volt a gyerekünk, mikor szerelmes lett egy munkatársába. Elváltunk, a csaj pedig meggyőzte, hogy költözzenek el külföldre, így a gyerek nem lesz jelen az életükben. Ugye van a mondás: F...sz feláll, ész megáll. Elköltöztek. Én idővel új párt találtam, aki hozzánk költözött, majd 3 év után összeházasodtunk, és 10 éve élünk együtt boldogan. Ők a csajjal már pár hónap után folyton veszekedtek, az exem megbánta az egészet, vissza akart jönni, de én már nem akartam. Egy ideig még együtt voltak, állandó veszekedések közepette, majd szakítottak. Az exem akkor engem hibáztatott mindenért, hogy tönkretettem a családot, mert nem fogadtam őt vissza, meg milyen ribi vagyok, hogy egy másik pasit beköltöztettem az otthonunkba. (A házból kifizettük.) Később összejött egy csajjal, akinek 2 hónap után gyereket csinált, vagyis szerintem a csaj ezzel fogta meg. Remélem boldogan élnek.
2020. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

#2: oda viheti és ezt sehogy nem akadalyozhatod meg.

Ha jót akarsz a gyereknek, akkor nem szidod előtte a nőt és nem viselkedsz ellensegesen.

2020. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! Sajnos ez még nagyon nehéz, egyáltalán nem értem miért ment máshoz, mivel jobb az a nő mint én. Leginkább az fáj, hogy elmondása szerint szerelmesek egymásba...biztosan igaz, akkor nem hagyott volna el. Hiába mondják, hogy a szeretővel csak játszanak, úgy látszik manapság már nekik áll a világ :-(
2020. jún. 22. 19:29
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz könnyű az elején. Kitartást!
2020. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hibáztasd magadat. Nem biztos, hogy jobb nálad, csak új, izgalmasabb. Lehet, hogy ő élete szerelme, de lehet, hogy csak pár hónapig húzzák ki együtt. Idővel te is túllépsz rajta, rendezed az életed, és lehetsz boldog. Én jobban jártam a válással, most hűséges, őszinte férjem van, akivel boldogok vagyunk. A gyereket ne keverd ebbe bele, ne általa állj bosszút. Neked is jól fognak majd jönni a szabad hétvégék, és az új nő is meglátja, hogy érdemes volt-e gyerekes pasit elcsábítani.
2020. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%

hmmm.. ellentmondás szagot érzek:


"én itthon semmit nem vettem észre abból, hogy lenne valakije"


"Hozzám valamelyest már másként viszonyult"


"nem is ért már hozzám hónapok óta"



szexnek nevezett drog az nagy úr. elvonási tünetek sok mindenre ráviszik a függőt.

2020. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elképzelni, mivel mindig időben hazaért, nem voltak olyan egyértelmű jelek, hogy más nővel lett volna. Ezért nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy nem kíván, nem is kezdeményez.
2020. jún. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!