Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A válás a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás a megoldás?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel szerelemből házasodtuk össze. Mikor elvett úgy èreztem szeret. Van egy gyerekem, az előző barátomtól. Eleinte azt mondta ez nem zavarja. Egy èv elteltével a kapcsolatunk teljesen megváltozott. Akármit mondok, kigúnyol. A testvérem egyszer azt mondta, mikor veszekedtünk, hogy hazug vagyok. Azóta azt vágja a fejemhez,h hazug vagy, mert még a tesód is megmondta.Eközben ne említsem, hogy a családjának se mondta el, h elvett. Erkölcstelen nőnek nevez, mert a múltban volt öt barátom, ès egy gyerekem. Nem nyúl hozzám sem. A gyerekem külön alszik tőlünk. Estènkènt, amikor kettesben maradunk, mindig azt mondja, nála nem megy program szerint a szeretkezès. A tesóm elvitte a gyerekem legyünk vele kettesben. 24 óra alatt egyszer sem ölelt át. Mondtam aludjunk a szabad èg alatt, a teraszon. De kènyelmetlen volt, ès mikor kèrtem menjünk vissza, azt mondta idegesítem. Semmit el nem mond mit gondol, azt mondja csak rá tartozik. Beírattam gèpjármű vezetői engedély megszerzésère is, kifizettem, ès nem akar elmenni, mert fölöslegesnek èrzi. Azt mondta a gyerekemre se vigyáz, mert nem ingyenes bebiszitter.

2021. júl. 14. 07:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Hozzá se kellett volna menni. Addig válj el, amíg nincs több közös vagyon szerzés. Menekülj.
2021. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
20%
És amúgy hazug,erkölcstelen vagy?
2021. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Igen, tedd ki a szűrét. Szerintem ő is erre játszik, csak gyáva meglépni, rád hagyja, hogy majd ő legyen "én megmondtam falva polgármestere" és mutogathasson rád mennyire "erkölcstelen vagy".
2021. júl. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok erkölcstelen, csak egy india fèrfinak a fehèr nők azok ha már csókoloztak. De házasság előtt is tudta, akkor meg nem mondott rólam ilyent, csak szèpeket. Hazug sem vagyok, csak az èvek alatt változnak a dolgokról a nèzeteim. Amit ma így gondolok, lehet hogy fèlèv múlva nem èppen úgy fogok.
2021. júl. 14. 07:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi más? Ezer sebből vérzik a kapcsolatotok. Amit csinál az nem normális.
2021. júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
Indiai? Akkor sima ügy, csak a vízum kellett neki.
2021. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Te hozzámentél egy indiaihoz? Ráadásul gyerekkel? Te egy idióta vagy.
2021. júl. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

A férjed indiai? Őket nem ismerem jól, de ez jellemző a harmadik világból ideszakadt férfiakra, hogy csak addig kedvesek, amíg valami szerencsétlent el nem tudnak venni (bocs, kérdező).

Igen, válj el, és ne asszisztálj tovább az Európában maradásához, mert csak erre kellettél.

Ha szerinte erkölcstelen vagy, akkor hozasson magának egy indiai szűz lányt, és vegye el azt. Vagy fogadja el az európai normákat.

2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Biztosan nem a román vízumèrt törte magát, hogy elvegyen. Dubajban laktunk azelőtt, azèrt senki nem annyira lökött, hogy a dubai èletnèl jobbnak tartsa a román falusi èletet. Azèrt nem írtam a nemzetisègèt, h ne egyből a migráns elmèlet legyen rá a válasz. Hanem egy fèrj ha így viselkedik a feleségèvel az normális? Ès mièrt lennèk szerencsétlen gyerekkel?
2021. júl. 14. 08:31
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Nem a gyerek miatt vagy szerencsétlen, hanem azok a nők szerencsétlenek, akiket megvezetnek, szerelmet hazudnak. És a vízumért, papírért veszik el őket.

Figyi egy bármilyen európai nő férjeként máris több lehetősége van...

A kérdésed meg nem is értem, persze hogy nem normális, ha így viselkedik egy férj. Ha megerősítjük a gyanúd, hogy válni kéne, akkor válni fogsz? Magadtól nem mered?


Teljesen mindegy, milyen viselkedés a normális mások szerint. Ha egy kapcsolatban nem érzed jól magad, akkor ki kell lépni, és kész. Tök mindegy, hog ya szomszéd Pirikének, meg a volt osztálytársnődnek ez is tökéletesen megfelelne, mert TE nem vagy boldog, NEKED nem jó.

2021. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!