Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A válás a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás a megoldás?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel szerelemből házasodtuk össze. Mikor elvett úgy èreztem szeret. Van egy gyerekem, az előző barátomtól. Eleinte azt mondta ez nem zavarja. Egy èv elteltével a kapcsolatunk teljesen megváltozott. Akármit mondok, kigúnyol. A testvérem egyszer azt mondta, mikor veszekedtünk, hogy hazug vagyok. Azóta azt vágja a fejemhez,h hazug vagy, mert még a tesód is megmondta.Eközben ne említsem, hogy a családjának se mondta el, h elvett. Erkölcstelen nőnek nevez, mert a múltban volt öt barátom, ès egy gyerekem. Nem nyúl hozzám sem. A gyerekem külön alszik tőlünk. Estènkènt, amikor kettesben maradunk, mindig azt mondja, nála nem megy program szerint a szeretkezès. A tesóm elvitte a gyerekem legyünk vele kettesben. 24 óra alatt egyszer sem ölelt át. Mondtam aludjunk a szabad èg alatt, a teraszon. De kènyelmetlen volt, ès mikor kèrtem menjünk vissza, azt mondta idegesítem. Semmit el nem mond mit gondol, azt mondja csak rá tartozik. Beírattam gèpjármű vezetői engedély megszerzésère is, kifizettem, ès nem akar elmenni, mert fölöslegesnek èrzi. Azt mondta a gyerekemre se vigyáz, mert nem ingyenes bebiszitter.

2021. júl. 14. 07:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok ilyen "normális, ha <megalázó viselkedésforma>" kérdés van mostanában. Nagy a meleg, kikapcsolt az életösztön egyesekben?


Nem mindegy, hogy normális-e vagy sem? Neked rossz, innentől kezdve mit szeretnél hallani?

Akár ha azt is mondaná bárki, hogy ez normális, te akkor is szenvednél.

2021. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked ebben mi a kapcsolat? Ha kozos a lakaskulcsotok, az mar kapcsolat? Befogadtal egy foldonfutot, aki meg csak halas sem akar lenni. Mennyire kell ahhoz kiehezve lenni, hogy meg ezek utan is azon gondolkodj, hogy eleg nyomos indok-e ez egy valashoz? Az nem kerdes, hogy ki kell vagni, de utana magaddal is foglalkoznod kell. Sokat. Egyaltalan nem vagy parkapcsolatra alkalmas allapotban, ezert mesz bele ilyen szanalmas szituaciokba.
2021. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. De ezt te is nagyon jól tudod.
2021. júl. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Andi80018 ***** válasza:
100%

Arab, török, indiai, iráni, iraki, pakisztáni, mint ótvar népek. Egyáltalán nem hozzánk valóak.

Persze mindig tisztelet a kivételnek. :-D

2021. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Úristenem de féreg.

Menekülj. Gyorsan. Ez nem ember.

2021. júl. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ennyire vak és H.lye vagy ?

Az csinál neked egy gyereket majd elmegy egy másik országba és sose látod többé.

Nem fizet gyerektartást és szó.phatsz 2 gyerekkel mert egy másik kontinensre ha elmegy nem kéthetes a gyerektartást

Ha ennyire h.lye vagy és vak hogy nem látod csak az állampolgársagert van veled vagy vizumert megérdemled!

De nyisd ki a szemed próbálunk segíteni

2021. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kerheted
2021. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

11nek igaza van.

Anno a barátnőm megjárta hasonló történet . O Spanyolországba összeházasodott egy Marokkoival, a 4dik házassági évben jött a gyerek.

Addig minden frankó volt

Amikor már terhes volt utazgatott -nőhoz ide-oda.

Amikor megszületett a baba és kellett volna segíteni akkor is elment . Később derült ki persze H már terhességkor csalt de ott neki nem volt segítsége így a szüleihez visszajött Spanyolországbol a férfi semmit se érdeklődik semmit sem ad a gyerekének.

A barátnőmnek hiába mondtam mindig:O Ö nem ilyen ..

Ez van neked is hiába mondjuk ha mindenképp elakarod cs.esszinteni az életed

2021. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!