Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A válás lenne a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, 6 éve vagyok nős, van egy 5 éves kisfiunk, de sajnos a feleségem iránt már semmit sem érzek. Sőt, sokszor csak bosszant és idegesít a jelenléte.

Szexuálisan is teljesen halott a dolog, ő elég sokat felszedett magára az évek során, és nem nagyon tesz érte, hogy lemenjenek a kilók (én sportolok, bár igaz, én sem viszem túlzásba). Nem is vagyunk együtt, havonta max egyszer.

A fiam szeret mindkettőnket, és egyedül miatta vagyok még a feleségemmel. Nem tudom, mitévő legyek.


2019. máj. 31. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Beszelgettetek errol?

Lelepni a legelso problemanal a legegyszerubb megoldas.

2019. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Mi váltotta ki,hogy elkezdett idegesíteni a viselkedése,zavarni a jelenléte?


De amùgy jah,ha ennyire irritâl nemcsupán csak nem szereted már,akkor érdemesebb elválni.Sztem legalábbis.

2019. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen. Ne ragadj bele egy rossz házasságba.
2019. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1


"Beszelgettetek errol?"


Még nem, de mára tervezem.


#2



"Mi váltotta ki,hogy elkezdett idegesíteni a viselkedése,zavarni a jelenléte?"


Egyszerűen vannak olyan tulajdonságai, amik zavaróak. Néha rosszindulatú, néha túl akaratos, néha direkt sárkánykodik...

2019. máj. 31. 09:01
 5/19 anonim ***** válasza:

Na jó,de vagy ilyen volt mindig,és akkor elvettél egy hâzisárkânyt,egy rettenete nőszemélyt,vagy veled történt valami,ami miatt rohadtul eljezdett idegesíteni.


No mindegy,én mondjuk válnék.Aki idegesít azzal nehéz lesz bármit is szépen megbeszélni,beszélgetni.Sok sikert hozzá!(2)

2019. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy én sem az vagyok már, aki voltam.

Az elején még könnyebb volt elviselni egymást, mert szerettem, de így, hogy nincs már szeretet...?

Egyébként emberileg panaszom nem lehet rá, tehát szorgalmas, alapvetően jólelkű, stb.

2019. máj. 31. 09:32
 7/19 acelsziv ***** válasza:
Mi volna, ha megbeszélnétek a problémát és mindketten tennétek valamit a kapcsolatért. Olyan könnyű elmenekülni. Felvállalni a felelősséget már nem megy?
2019. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7 "Felvállalni a felelősséget már nem megy?"


Felnőtt ember, vállaljon felelősséget magáért... de most komolyan, ha két ember úgy él együtt, mint a lakótársak, és az egyiket már csak idegesíti a másik jelenléte, akkor ott mit kéne erőltetni?

2019. máj. 31. 12:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Konyorgom nem is mondtad neki h baj van, igy h javitson??
2019. máj. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 acelsziv ***** válasza:
78%

Azt, hogy van egy 5 éves gyereked te fatökű. És van egy nő akit elvileg szerettél, mert gyereked van tőle.

Talán beszélhetnél vele is ahelyett, hogy itt nyafogsz, mint egy pisis óvodás. Ez a felelősség amikor van elég bőr a pofádon, hogy szólj a másiknak: Gond van.

Ócska egy ember lehetsz a feleséged jobban járna ha találna helyetted egy gerincest.

2019. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!