Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rögtön válás a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rögtön válás a megoldás?

Figyelt kérdés
Friss házasok vagyunk (26/28) és nem tudunk dűlőre jutni, hogy hová költözzünk. Ez a dolog annyira elhatalmasodott felette, hogy mindennaposak a veszekedések, mert neki semmi sem felel meg, én pedig már egyről a kettőre lépnék. Annyira nagy a feszültség, hogy folyamatosan szorongok,ideges vagyok akkor is ha dolgozni vagyunk. Veszekedések során pedig amit tud a fejemhez vág, lekicsinylően beszél. Néha úgy érzem, hogy feladom, mert ez csak egyre rosszabb lesz és esetleg gyerek esetén mihez kezdjek? Nem vagyok boldog, sőt boldogtalan vagyok. Már a szüleimet is magára haragította, amit szintén tűrnöm kell. 4 évet voltunk együtt, hogx összeházasodtunk, de előtte sosem volt ennyire drasztikus a viselkedése... Mit csinaljak? Párkapcsolati tanácsadó segit? Ő mit tud tanácsolni?
2020. febr. 19. 12:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A férjemről van szó.
2020. febr. 19. 12:55
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég kardinális kérdés, hogy hol éljetek. Ez miért nem került szóba a házasság előtt?
2020. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Házasság előtt is volt róla szó, de akkor sem tudtuk eldönteni, a szülők pedig megengedték, hogy addig lakjunk otthon, spórolunk és aztán meglátjuk. Hát, még mindig nincs eredmény... Én pedig már szeretnék külön költözni.. A férjemnek olyan, mintha megfelelne ez az életstílus
2020. febr. 19. 13:04
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ki mit szeretne?
2020. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy erről már a házasság előtt sem tudtatok normálisan beszélni, intő jel volt. Nem kellett volna összeházasodni arra, hogy majd lesz valahogy. Most annyit tudsz tenni, hogy leülsz vele beszélni. Nem veszekedni, hanem szépen nyugodtan. Ha másképp nem megy, akár a szülőket is be lehet vonni, de én ezt csak a legvégső esetben próbálnám, mert ez a ti ügyetek, nektek kell megoldani. Viszont ha nem tudtok kompromisszumot kötni már egy ilyen kérdésben sem, akkor ennek a házasságnak nincs jövője.
2020. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A "szülőknél lakunk" mit jelent? A te szüleidnél? És őket haragította magára?

Lehet, hogy tényleg annyira kényelmes ez neki, hogy nem akar rajta változtatni, és annyira elkényelmesedett, hogy a szüleiddel szemben is pofátlan, túl sok mindent enged meg magának.

Ha pedig az ő szüleinél laktok, akkor egyértelmű, nem akar eljönni a szüleitől.

2020. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Szülőknél lakást úgy értem, hogy nagy részben nálunk vagyunk és néha hétvégére elmegyünk az ő szüleihez... És én már szeretnék egy stabil otthont.

Házasság előtt az volt, hogy meglátjuk, hogy anyagilag hogy leszünk, átszámoljuk a dolgokat.

2020. febr. 19. 14:08
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
Most akkor szülőknél vagy külön? Bocsánat ha én nem értem csak.
2020. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
De akkor most min vitáztok? Te szeretnèl már közös otthont külön a szülőktől, ő meg nem? Mik az èrvei? Nem elèg pènz gyűlt össze? Vagy azt nem tudjátok merre nèzelődjetek?
2020. febr. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem párkapcsolati tanácsadó kell,hanem kommunikálni..Ha nem tud normálisan beszélni a témáról,készíts neki kérdőívet,ikszelgessen.Legalább meg tudod és ő is,hogy valójában mit akar,mert szerintem ő lehet el sem akar sehová öltözni,jól érzi így magát.Ami ennyi idősen már elég gáz,lássuk be..
2020. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!