Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mért volt ilyen féltékeny a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért volt ilyen féltékeny a feleségem?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk egy szállodában. Én elmentem vacsi után velneszelni, beültem a jacuzziba, közbe jött egy másik csaj is, és beült mellém, dumáltunk. Aztán lejött a feleségem, meglátott minket és felment a szobába tiszta hiszti lett. Pedig nem szokott féltékenykedni, most mért csinálta?

A csajjal már ő is találkozott mert tegnap este együtt voltak szaunában.

Szerintetek most mi váltotta ezt ki belőle?



2021. júl. 18. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolta a csaj a típusod lehet.
2021. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1

Többször volt hogy a típusaimat szó szerint elhajtotta, de most mi miatt vágta be így a hisztit?

2021. júl. 18. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én nő vagyok, de nem hisztis, viszont ismerek olyanokat. Ha pl.a nyaralás alatt egyszer is előfordult, hogy ő hívott jakuzzizni és te nem mentél, az pl.ok lehet😂Mert bezzeg azzal a nővel...(Nem számít mentőkörülménynek, hogy nem tudtad, hogy a nő is ott lesz.)
2021. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3

Na de pont ez az hogy a feleségem se hisztis, meg ilyen értelembe nem is féltékeny.

Amúgy nem volt olyan hogy ne mentem volna.:)

2021. júl. 18. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szóltál volna, ha ő bájcseveg egy nálad jobb palival?
2021. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Biztos nem viharzok el. Miért ne beszélgethetnének?

Amúgy nem mondtam hogy jobb csaj volt.

2021. júl. 18. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!