Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Náltok gyerekek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok gyerekek mellett milyen a szexuális élet? Minden nap van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel 4 éve vagyunk házasok, a kapcsolat elején ő két pici gyereket hozott a háztartásba, mert elvált és nála helyezték el a gyerekeket, mára már 8 évesek. Úgymond együtt neveljük őket, de szerintem az utóbbi időben mindent én csinálok. Elfáradok a hétköznapokon, mert itthonról dolgozom, közben mosok, takarítok, (ami négy emberre elég sok) főzök, mert mikor 2-3 körül hazajönnek a gyerekek akkor nagyon éhesek már. Megetetem őket, elpakolok és akkor odaülünk mind az asztalhoz, ők házit írnak, én dolgozom, ha bármi van én segítek nekik. Aztán ők elmennek játszani vagy mesét nézni. A férjem kb este 7-re ér haza, addigra vacsora kell legyen, mert mikor hazaér ő is nagyon éhes és ingerült lesz ha nem kap enni, úgyhogy akkor családi vacsora, ahol mindenki elmeséli milyen volt a napja ilyesmi. Aztán a gyerekek elmennek fürdeni, én elpakolok, elmosogatok. Olvasok mesét a gyerekeknek, “elaltatom őket” és ekkor általában 9 óra van már, még mire én is lefürdök ilyesmi az fél tíz, és akkor tudom hogy reggel fél 6-kor kelek hogy mindenkinek a reggeli rohanását szervezzem, és reggelit csináljak, uzsonnát csomagoljak és hasonlók. Szóval igen, fárasztó egy napom, estére általában teljesen kivagyok. A férjem panaszkodik hogy sokszor alszom el a gyerekeknél és csak éjszaka fekszem mellé, és hogy ő sokkal többször szeretne velem összebújni esténként. De nála az összebújás ott kezdődik hogy este minden után elkezd csókolgatni, simogatni hogy felizgasson. De én úgy érzem hogy ha tényleg fontos lennék neki én, és hogy összebújjunk, akkor tehetne érte. Például nem dőlne össze a világ ha vacsora után ő mosogatna el, ha csak maga után elpakolna, kivinné a szennyes edényt, ruhát egyebeket akkor is megkönnyítené a dolgom. És lehet akkor lenne magamra is időm, és lehet hogy akkor gyakrabban lenne szex is. Ezeket persze mind neki is elmondtam, de elvileg ő nagyon elfárad a munkájától és haza pihenni jön, és neki szüksége van erre, főleg a mindennapi szexre. Én is igénylem a szexet, de mire odáig eljutok már annyira kimerülök hogy nem tudom élvezni csak túl akarok rajta lenni és aludni, de persze ez nem egy egészséges állapot, csak már nem látom hogy tudnám megoldani.

(Bocsánat a kisebb novelláért, de így látjátok az egész képet)

Van valami megoldási ötletetek? 31N



2021. jan. 7. 07:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Hat jol megcsinaltad magadnak, ne haragudj de jo hülye vagy hogy egy 2 gyerekes apaval osszejottel. Tudhattad volna hogy ez lesz. Semmi nem fog valtozni ebben biztos lehetsz
2021. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%

Hát, elég nagy hibát követtél el amikor gyerekes pasival jöttél össze, de most már nyilván mindegy. Nem tiszteli a munkádat, valószínűleg bele se gondol, mennyi mindent csinálsz. Javaslom, hogy egy hétre menj el valahova. Vegyél ki szabadságot, menj a szüleidhez, barátnőhöz, valamit találj ki.


Ha visszajöttél két lehetséges reakció van, vagy bűnbánóan elismeri, hogy mennyi munka van a saját (!) gyerekeivel, vagy kiakad, és elhord mindennek, hogy itt hagytad. Ettől függően lehet tovább menni. Én a hozzáállása alapján nem jósolok sok jó dolgot, vagy elválsz, vagy marad minden a régiben.

2021. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem azzal van a baj, hogy gyerekes pasival jöttél össze, hanem hogy nem kettő, hanem valójában 3 gyereket vettél a nyakadva. MErt ez a pasi hiába tudott összehozni 2 gyereket, ő maga is az.


Ülj le vele, mondd meg, mit akarsz (pl. inkább mosogatsz, amíg ő ellátja a gyerekeit vagy fordítva), és tartsd magad hozzá. Meg ne szolgáld ki. De komolyan. A gyerekeknek segíts, ők nem tehetnek arról, hogy ilyen gyökér apjuk van, de neki nem, mert felnőtt ember, meg tudja oldani.

2021. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

31 évesen egy 2 gyerekes pasi volt a legjobb az összes közül? :D

Egy pillanatig nem tudlak sajnálni.

Nyugodtan le lehet pontozni, de aki összejön egy ilyennel és a nyakába vesz két idegen kölyköt az meg is érdemli a sorsát.

2021. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
79%
Gyerekes pasival összejönni = házicseléd leszel. Anyum is összejött egy ilyennel, neki is 2 van, 10 év alattiak és egyre több mindent anyum csinál. Erre csak azt lehet mondani, hogy aki hagyja, hogy kihasználják, az így járt. A te döntésed, bármikor kiszállhatsz, vagy egyszerűen mondd meg a férjednek, hogy nem cseléd és babysitter vagy, ráadásul ingyen, hanem neki is ki kell vennie mindenből a részét. Annál is inkább, mert az ő gyerekei, nem a tieid.
2021. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk is erre ment rá a házasságunk, hogy szerinte én nem szerettem eléggé, ha kevés a szex, de estére fáradt voltam, végül megcsalt, mert az egyszerűbb volt. De azt hittem, jóval kisebb gyerekekről van szó. 8 évesen már simán tudnak mosogatni, porszívózni, teregetni. Két fiam van, most egyedül nevelem őket, 6 és 10 évesek, és gyerekmunka rulez :) Tűzz ki valami jutalmat - lehet zsebpénz, számítógépes játék idő. Ha nem hajlandók csinálni, akkor meg megvonás. Először persze bénák lesznek és csinálhatod újra utánuk, de hamar belejönnek és megtérül. Sokkal több időm van, mint amikor házas voltam és meg akartam felelni mint a tökéletes házirobotgép, mert már nagyok és mindenben tudnak segíteni is meg nagyon önállóak. Sokszor kaját is tudnak maguknak csinálni, beágyaznak, figyelnek arra, mit kell másnapra összekészíteni, még a morzsát is összeszedik, ha bent ettek... :) Ráadásul amikor az apjuk viszi őket hétvégére meg két hetet nyáron, akkor most már látja, mi meló lehetett otthon is.


Szóval ajánlom, hogy vond be a gyerekeket mindenbe, ne a szolgájuk légy. Ettől még szeretni fognak, lehet sok közös programotok, játszhattok, beszélgethettek, tanulhatsz velük. És hagyd őket rá az apjukra néha akár egy hétvégét. Illetve legalább havi egyszer passzoljátok le a gyerekeket, hogy kettesben tudjatok lenni.

2021. jan. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

A gyerekekkel nincs baj, ők segítenek ( úgy ahogy írtad kedves 6-os), őket magtanítottam rendet tartani, ha egyedül esznek elmosogatnak maguk után, a szobájukban rend van, minden reggel beágyaznak, ha használtak valamit elrakják, nálunk meg kell teregetni mert szárító gép van, és mostmár majdnem egy éve közös program a hajtogatás, ők a sajátjukat, én a miénket. Tehát a gyerekekkel ilyen szempontból semmi baj nincs, de nyilván így is sok a munka, mert őket sem lehet mindenre megkérni.

És most pedig azokhoz szólnék akik szerint hülye vagyok hogy összejöttem egy gyerekes pasival. Én nem azért jöttem össze vele mert más pasit nem érdekeltem, én szeretem őt, és a gyerekeit is nagyon, valamint másképp nem igazán lett volna lehetőségem anyának lenni, mert szülni nem tudok, és az örökbe fogadás meg sok pénz és nehéz, nagyon sok ember házassága ment rá arra hagy nem sikerült! Igen, a férjemmel vannak nehéz élethelyzeteink, mint a jelenlegi, de egyébként nagyon szeretjük egymást. Viszont azt senki ne mondja nekem hogy a tavalyi éve nem borult fel teljesen az eddigi életéhez képest

2021. jan. 7. 08:47
 8/32 anonim ***** válasza:
17%

Oké. Ha meg ennyire idilli szuper ez a felállás számodra, hogy nevelheted MÁS GYEREKEIT EGYEDÜL akkor mi a kérdés!???!

Ez ezzel jár. Egy cseléd vagy, neveled az idegen kölyköket, meg ellátod apucit. TE VÁLASZTOTTAD ezt. Nincs szex? Ez van. Te választottad ezt az életformát.

2021. jan. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
85%

Az én párkapcsolatom jobb lett tavaly óta, sokkal könnyebb minden, szóval annyira azért nem evidens, hogy feltétlenül borult minden másoknak is. És attól, hogy másoknak borult, még nem ez lesz a normális.

Kérdező, ki kell lépned a házicseléd szerepéből, ezen kívül más megoldás csak az, hogy ha elhagyod. De ezt nem akarod, szóval állj szépen a sarkadra, és beszélgessetek a házimunkáról! És tartsd is magad, amit megbeszéltetek, mert a párod akkor is egy nagy gyerekként viselkedik, aki lesöpri a saját gyerekeivel kapcsolatos felelősségét. Mert tök jó, hogy te az anyjuk helyett vagy az anyjuk, de nekik egy apa is kéne, és jó lenne, ha nem azt a példát látnák, hogy az anyaképük egy házicseléd.

Oké, hogy te vagy otthon, neki utaznia kell, stb., de már bocs, azért, mert te otthon dolgozol, még nem leszel kevésbé fáradt, mint ő, főleg, hogy te még a gyerekeket is gondozod ilyenkor, főzöl, hogy nagyságosúrnak legyen meleg étel. Ráadásul, ahogy írod, korábban kelsz mindenkinek.


Szóval nem, nem a gyerekek miatt nincs szex, nem a gyerekek miatt vagy fáradt, hanem mert a párod úgy viselkedik, mint egy nagy csecsemő, akinek ki kell nyalni a fenekét.

2021. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Nekünk van a város másik végén egy hasonló problémával küzdő baráti házaspár, és vagy ők hozzák hozzánk az övéiket, vagy mi visszük hozzájuk a mieinket hogy nyugodtan hatalmasakat tudjunk szexelni.
2021. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!