Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék javitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javitani a hazassagunkon?

Figyelt kérdés

Van egy 3 eves kisfiunk aki dacol epp szoval van rajtunk stressz azert. Ferjem es en rengeteget veszekedunk. Nagyon lobbanekony típus, nagyon konnyu felbosszantani es utana fusson mindenki kb.

En egy ideig turom a dolgokat aztan kb az 5. Csesztetes utan en is robbanok es onnantól kezdodik a gond. Nagyon csunyan beszelunk egymassal minden amit eltudtok kepzelni egymashoz dobalunk olyankor. Szerintem egy kamion sofor nem beszel igy.

De persze mindig minden az en hibam allandoan jon azzal, hogy miert nem kerek bocsanatot.

Olyanokat a fejemhez vag amit nem tudok feldolgozni, de persze en sem vagyok ártatlan nekemis akad par olyan beszolas ami utan magamra sem ismerek.

1 heten kb 3x "valunk"..

Mar öngyilkos gondolataim is vannak csak a kisfiam tartja sokszor bennem a lelket mert o a Mindenem.Lehet jo lenne, elvalni de felek, meg hat szeretem is, meg o is engem mert masnap mindig mondja, hogy szeret, de aztan utana jon megint a veszekedes.

Neha szoktuk mamara bizni a kis manot kis kikapcs gyanant, de hat mindig nem lehet azt sem.

Segitsetek, mit tegyek?

Vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen? :(


2021. aug. 3. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben 1 éjszakára a mamánál hagynám a gyereket . Csinálnék egy finom vacsorát vennék 1 üveg bort . Megmondanám ,hogy ez az este csak rólunk szól . Mondja el őszintén de nem lekezelően,hogy miben kell változtatnom és hogy gondolja a továbbiakban. Utána teljes őszinteséggel elmondanám ,hogy öngyilkos gondolataim vannak annyira boldogtalan vagyok. Nem kell így élni ...ezeket a beszélgetéseket erőltetni kell. Meg kell tudni beszélni a problémákat ,mert nem fejlődtök sehova. Ez neki se jó ,utána majd vmelyikőtöknek jön egy szebb jobb aranyosabb. Akkor már mindegy lesz.
2021. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nehezen hiszem, hogy a kapcsolati dinamika korábban nem ilyen volt, csak akkor nem nehezítette a gyerek ezt a kérdést. Ki kell mondani, hogy nem, jó, és változtatni akartok, neki is. Boncolgassátok át szépen, hogy ki mire/miért ugrik, hol kellene változtatni, és nem szégyen párterápiára sem elmenni, ha ketten ehhez kevesek vagytok.
2021. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen az, amikor az emberek csak a társadalmi elvárások miatt vállalnak gyereket. Aztán lesz egy nagy nyűg.

Nem lett volna kényelmesebb kettesben élni?

2021. aug. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3as: hogy lehet ilyet irni? Te normális vagy?

Itt alszik mellettem a gyonyoru szep gyermekem! Ez nem az o hibája! Ha nem tudsz erdemben hozzaszolni akkor menj a humor katergoriaba, ott vannak hozzád hasonló i.diotak..

2021. aug. 3. 22:22
 5/17 A kérdező kommentje:

Es mielott valaki felreerti, elfogadom a kritikat. De a gyermekem ne vonja bele senki.

Őt csak azért tettem bele a mondandomba, mert úgy gondoltam fontos informacio..

2021. aug. 3. 22:26
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
válás lesz ez. A gyerek az első, a kapcsolat a második. A gyerek marad a kapcsolat megy.
2021. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezért félek gyereket vállalni valakivel, mert ha nincs gyerek sokkal könnyebb kilépni egy nem működő kapcsolatból, mint amikor már ott a kicsi és foggal-körömmel menteni akarják az emberek a menthetetlent. És ilyenkor sajnos a nő mindig magára marad és sokkal keményebben helyt kell állnia az életben, és minden figyelmét a gyerekre fordítani. Ő egy egyedülálló anyuka lesz, a férfi meg ismét vadászik, ugyanúgy, mint azelőtt.


Az én véleményem gyermektelen nőként az, hogy először is mond el neki az érzéseidet, gondolataidat, próbáljátok megoldani, ha így sem megy, akkor párterápia mindenképpen. Nem kell rögtön a válásra gondolni, de ha nagyon nem működik akkor inkább váljatok el, mert a gyereknek sem tesz jót, ha a szülei mindig veszekednek és boldogtalan az anyukája.

Sok sikert❤️

2021. aug. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ezt látja a gyerek. Ezt tanulja meg. mire felnő, idegbeteg lesz. Ez lesz neki a minta felnőtt korára, hogy a párkapcsolatot így kell élni.

Ezért raplis szegény, tele van feszültséggel.

A gyerek feje feletti civakodás, veszekedés a gyereket védtelenné,

bizonytalanná teszi.

2021. aug. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

A kővetkező kérdésekre válaszoly kedves kérdező.


1. Anyagiak:

Menyit keresel te?

Menyit a párod?

Mennyiből jöttök ki egy hónapban?

Hogy áltok az ingatlanvagyon kapcsán?

Lene hova és miből menned válás után?

Menyi házimunkát végez ő és te?


2. Szex, intimitás:

Menyi szex van most?

Menyi volt a gyerek(ek) előtt?

Figyel rád vagy csak magára szex közben?

Menyit beszélgettek egy nap átlagosan és miről.

Introvertált vagy extrovertált vagy te? És ő?

Hagytok e egymásnak elég én időt?

Van e magánszférád? És neki? (Nyugodt fürdő, külön programok stb.)



Mi a három leggyakoribb téma amin összevesztek? Mit tudsz tenni hogy ezek ne legyenek? És ő?

2021. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Csak annyit tudnék mondani neked és a férjednek is,

hogy mindenkinek vannak problémái, nekünk is voltak,anno de miután a gyerekek megszülettek, ők lettek az elsők,ebből kifolyólag jó

lenne ha elgondolkoznátok azon,hogy ez a kisgyerek mit lát és

hall tőletek, milyen felnőtt lesz így belőle?

Szégyelljétek magatokat,hogy ilyen önző ösztönlények vagytok,

akik nem tudnak túl lépni önös gondjaikon, miközben már szülőkké

váltak. Rákosak vagytok? Félrekefél az urad? Gondolom

nem ilyen problémákon kínlódtok naponta,meg hogy van-e mit ennetek.

Szálljatok magatokba mindketten,nagyon sürgősen.

A gyerek meg jó hogy nincs mindig a mamánál,gondolom

nem ő szülte és nem neki lett szülve.

Majd lesznek igazi,nagy problémáitok, de akkor se az lesz

a megoldás hogy nem tudjátok lekommunikálni.

2021. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!