Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnék javitani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék javitani a hazassagunkon?

Figyelt kérdés

Van egy 3 eves kisfiunk aki dacol epp szoval van rajtunk stressz azert. Ferjem es en rengeteget veszekedunk. Nagyon lobbanekony típus, nagyon konnyu felbosszantani es utana fusson mindenki kb.

En egy ideig turom a dolgokat aztan kb az 5. Csesztetes utan en is robbanok es onnantól kezdodik a gond. Nagyon csunyan beszelunk egymassal minden amit eltudtok kepzelni egymashoz dobalunk olyankor. Szerintem egy kamion sofor nem beszel igy.

De persze mindig minden az en hibam allandoan jon azzal, hogy miert nem kerek bocsanatot.

Olyanokat a fejemhez vag amit nem tudok feldolgozni, de persze en sem vagyok ártatlan nekemis akad par olyan beszolas ami utan magamra sem ismerek.

1 heten kb 3x "valunk"..

Mar öngyilkos gondolataim is vannak csak a kisfiam tartja sokszor bennem a lelket mert o a Mindenem.Lehet jo lenne, elvalni de felek, meg hat szeretem is, meg o is engem mert masnap mindig mondja, hogy szeret, de aztan utana jon megint a veszekedes.

Neha szoktuk mamara bizni a kis manot kis kikapcs gyanant, de hat mindig nem lehet azt sem.

Segitsetek, mit tegyek?

Vagy csak en vagyok ilyen szerencsetlen? :(


2021. aug. 3. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

A hármast hiába oltottad le ,kedves kérdező, mert piszkosul igaza van.

Csak szembe kellene nézned a ténnyel.

Egyébként nem azt mondta hogy a gyerek tehet róla, hanem hogy

nem azért született meg mert annyira szívből szerettétek volna,

hanem mert szerintetek eljött az ideje.

Máskülönben örülnétek mint majom a farkának hogy egészséges,

és szép,nem egymást bactatnátok az apjával, mindenféle hülyeségen.

2021. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A hasznos valaszokat köszönöm..
2021. aug. 4. 12:33
 13/17 A kérdező kommentje:

Honnan tudod, hogy nem szívből akartuk? :D

Képzeld nagyon is akartuk őt teljes szívemből en is és ő is.

2 hónapja kezdodott ez az egész

Szóval olyan dolgokat ne bofogjetek már ide amiről fogalmatok sincs.

2021. aug. 4. 12:35
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

3-as vagyok.

Ugyanolyan vagy Kérdező, mint a többi ember, nemtől függetlenül, akiknek “elérkezett az idő” a “babaprojekt-re”. Szánalom kategória.

Húzz vissza a férjedhez, aztán ne itt rinyálj, talán a gyerek érdeke legyen az első, nem a semmitmondó hisztikéitek. Tisztességgel fel kell nevelni azt a gyereket!!!

2021. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Ui.: addig kínlódhattál volna a férjeddel, amíg nincs gyerek, innentől egy rendezett, normális életnek kell lennie mint ALAP. De sz@rból akarsz Te is várat építeni.
2021. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Köszöni a hasznos válaszokat,ja...Nem azok ám a hasznos válaszok

drágám,amik jólesenek a testednek,hanem azok is amik szembesítenek

a valósággal.Önző gyíkok.

2021. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%

“Olyanokat a fejemhez vag amit nem tudok feldolgozni, de persze en sem vagyok ártatlan nekemis akad par olyan beszolas ami utan magamra sem ismerek.

1 heten kb 3x "valunk"”


Hülyegyerekek vállaltak gyereket 🙈

2021. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!