Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Probléma, ha minden időnket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, ha minden időnket együtt akarjuk tölteni?

Figyelt kérdés
Elég hasonlóak vagyunk, így élünk egy házasságban. Kölcsönösen nagyon szeretjük és élvezzük egymás társaságát már pár éve. Viszont néhol hallom, hogy legyen külön életünk, hobbink, barátok, nálunk ez egyáltalán nem jellemző. Sőt ha én tanulok valamit, igyekszem azt úgy kamatoztatni, hogy kettőnknek legyen belőle haszna, vagy éppen megosztom a párommal is, aki partner benne és fordítva. Okoz ez később problémát?
2021. aug. 4. 20:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem így kb 8 évig, elveszett az intimitás. Pedig mi is szupernek éltük meg.

Bagdy Emőke jól megfogalmazta egyébként, hogy miért gond ez. Keress rá!

2021. aug. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat, nagyon hasznos nézőpontokat írtatok. Igazából van némi külön időnk, de nem ez a jellemző. De tény, hogy értem amit írtok és igyekszem is ezt a minimal külön időt is megélni, de ahogy írtam, minden, ami ott hatás ér, azt szeretném betenni a kapcsolatba.


De köszi mindenkinek, valószínűleg nincs nagy igazság, egy kicsit mindenki máshogy építi ezeket a dolgokat.

2021. aug. 5. 07:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2021. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ebbe belebolondulnék.


Magyarul senkitek nincs egymáson kívül, se egy barát, barátnő, akivel elmehetnétek moziba vagy meginni egy sört meló után?

Vagy a baráti találkára is hurcoljátok egymást (ez gáz!)?


Szerintem ebből bőven lesznek később problémák, bár nekem eleve marha ijesztő lenne, hogy miután megismerkedtünk, a barátok letojva, az addigi élete letojva, csak én én meg én létezem számára. Felejtős az ilyen ember.

2021. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!