Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egész héten éjszakás a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész héten éjszakás a férjem és nem tudok aludni nélküle?

Figyelt kérdés
Tudom, gáz, felnőtt vagyok stb. De egyszerűen annyira biztonságban érzem magam ha velem van és annyira hiányzik. Hajnalig fent vagyok, próbálom elterelni a figyelmem stb, de nem tudok aludni. Valami tipp?

2021. aug. 31. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Esetleg együtt aludhatnál a kislánnyal?
2021. szept. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Akik orvost ajánlottak: szerintem annak kéne orvoshoz menni, aki úgy van férjnél, hogy netán még örül is ha nincs otthon :)
2021. szept. 1. 08:58
 13/18 anonim ***** válasza:
57%

Húzz vissza dolgozni, gyerek a bölcsibe.


Nem lesz alvászavarod.


És a beteges függésed a férjedtől is javulni fog.

2021. szept. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Eskü nem értem, mi ebben a beteges függés.


Én dolgozok, gyerek nincs, tök jól elvagyok az énidőmmel a párom nélkül is, ő is, nem vagyunk egymásra nőve. Ellenben mivel sok éve az a természetes, hogy egymás mellett alszunk el, még ha nem is egyszerre fekszünk esetleg, akkor is ott a másik egy légtérben... Ha ez hirtelen megváltozik, akkor az szokatlan. Felborul a mindennapos rutin, hiányoznak a megszokott hangok, zajok, a szuszogás, maga a tény, hogy nincs ott az ember mellett senki.


Ha a párom nélkülem utazik szüleihez, akkor nekem is ez van, hajnalig fent vagyok, nem tudok elaludni, ha mégis, mindenre felriadok, rosszul alszom. Igaz ez akkor is, ha amúgy napközben élvezem a dolgot, hogy enyém a lakás. Nyilván pár nap alatt az ember hozzászokik a megváltozott helyzethez, és elmúlnak a "tünetek", de pár nap után meg jellemzően visszaáll minden a megszokott kerékvágásba.

Ugyanez nála is megvan egyébként, ha munka miatt én voltam vidéken, neki is furcsa és szokatlan volt az egyedüllét éjszaka.

2021. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért az is más, hogy pér napig fura ha valaki nem alszik Veled, vagy egyáltalán nem tudsz aludni nyugodtan, zavart Vagy és relaxáló tabletták kellenek. Ez beteges társfüggés, (bár nem valószínű, hogy a társ miatt van valójában, lehetne ezt boncolgatni honnét ered), de ez tényleg pszichológus kategória, ha maximum, 1-2 hétnél tovább tart.
2021. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

15, Nem a férj hiánya miatt kellenek a tabletták, én legalábbis nem úgy értelmeztem. Valaki javasolta a kérdezőnek, hogy nyugtatózzon, ő reagálta rá, hogy gyógynövényes cucc amúgy is van otthon, de a fent vázolt problémát nem oldja meg.

És mivel arról ír a kérdező, hogy a HÉTEN éjszakás a pasi, ma meg szerda van, ezért aligha arról van szó, hogy hetek óta nyugtatózza magát az egyedülalvás miatt... ezt már csak a válaszadók költötték hozzá.

2021. szept. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem amikor munka miatt nem alszik itthon a párom, mimdig az ő pólójábal alszom, amin érzem az illatát, este pedig gyógyteát iszom (nem gyógyszer, de megnyugtatja az ember idegeit).
2021. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%
Atmegyek 67/F
2021. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!