Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összefutottunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összefutottunk egy volt pár éjszakás kalandjával. Többi lent.Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Meglátta, félre tolta, valamit sutyorgott Neki, utána mutatott be Engem. Jó pár percig csak álltam mögöttük, mint egy hülye. A hölgy nem túl kedves pillantásokat vetve köszönt, bemutatkozott. Tartják néha a kapcsolatot, a nőnek is férje van, gyereke. Nem tudom tudja-e hogy én tudom mi volt kettejük között egyébként. De a múlt nem is érdekel.

Mikor kérdeztem mit suttogott Neki (tényleg nagyon látványosan) azt mondta csak annyit, hogy maszk horás miatt nem lehet pusziszkodni hahaha.

(Boltban találkoztunk)

A párom most meg van sértődve. Nem érti meg mi bánt. Én reagálom túl??

De komolyan látványosan félre tolta, hátatfordítva Nekem, és sutyorogtak.



2021. máj. 6. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ezt súgta volna neki. Nyilván a közös kapcsolatukról mondott valamit, hogy tartsa a száját vagy ilyesmi.... Nem reagálód túl. A pasi egy tapló. Ha csak egy régi pajti oda se kellett volna hozzá menni, messziről köszönni és kész.
2021. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem reagálod túl.

Le se kellett volna állni vele, csak köszönni és kész.

2021. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tiszteletlenség volt veled szemben. Meg se kellett volna állnia.
2021. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te miért tudod egyáltalán, hogy a pasid kikkel feküdt le korábban?
2021. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem még most is összedugnak néha.
2021. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tartanék tőle, azt mondta, hallgasson arról, hogy még most is kavarnak.
2021. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég necces,lehet hogy még összejárnak?
2021. máj. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem regálod túl, lehet, hogy még össze járnak a hátad mögött, nem hiszem hogy azt mondta volna neki, szerintem valami olyasmit mondhatott, hogy tartsa a száját a viszonyukról, vagy nem folytathatják tovább.

18L

2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!