Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire követed házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire követed házastársad facebookos tevékenységeit?

Figyelt kérdés

Utalhat a házasság minőségére ha egyik fél sem reagál még az időnként kirakott közös családi képekre sem? Nem csak egyéb féle posztolásokra nem.

Családi képeket inkább csak az egyik rak ki időnként, másiknak inkább csak megosztásai szoktak lenni.

De soha egyik sem reagál a másik posztjára. Még a családi képekre sem.

Pedig aktívak az oldalon.



2021. szept. 2. 06:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Semennyire
2021. szept. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem halalpontosan az ellenkezoje a furcsa.

Apuka ha egy semmitmondo vmit is posztol anyuka allandoan ott van az oldalán mint vmi "fegyőr".

Likolgat kommentelget allandoan jelen van a pasin mint aki kényszeresen képben akar lenni.

Meg allandoan rakják ki a közös képeket is mintha bizonygatni akarnának folyton vmit


En le is vettem a követésüket. Süt rola vmi kenyszeresség

2021. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

A privátra:

Itt most egyáltalán nem a megbízásról vagy nem megbízásról van szó.

Hanem, hogy tükrözi-e a kapcsolat minőségét.

Nem ugyanaz.


Én sem szoktam kényszeresen lájkolgatni párom posztjait, sőt, hozzá szólni nem is szeretek. Az már nekem is olyan kirakat dolognak hatna. Csak épp ha valamit kidob a face és az tetszik, akkor nyomok egy lájkot.

De ha alkalmanként felrak valami közös képet, közös programról fotót, azt lájkolom. Mert szeretem a kapcsolatunkat, szerettem a programot...


Viszont az fura mikor azt látom, hogy valakiknél semmi ilyesféle "kommunikáció" nincs egyáltalán.


Mert a face az magától kidobja a párunk posztjait, és mégis semmire semmi reakció. Mintha semmi nem tetszene/nem érdekelne/nem értenék egyet amit a másik gondol, amiről véleménye van, ami vele kapcsolatos (utóbbi alatt értem a fotókat, közös programokat)

2021. szept. 2. 09:00
 14/22 anonim ***** válasza:

A közös dolgok alapból megjelennek a saját adatlapon is, nem csak hírfolyamban jön szembe.

Saját dolgot pedig sokaknál nem illő lereagálni.

2021. szept. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem követem. Eleve, ritkán is posztol. Ha új poszt jön szembe velem, nyilván reagálok rá. Egymás posztjai alatt sosem kommentelünk. De aki ez alapján ítél meg egy házasságot, az elég felszínes.
2021. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
El se tudom képzelni, milyen lenne nélküle, ő a másik felem, végtelenül szeretem. De fogalmam sincs, miket posztol vagy lájkol, max ha bejelöljük egymást valami képen, akkor reagálunk. Mindketten csak a munkánk meg a gyerekek ovis csoportjai miatt vagyunk fent.
2021. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én sem ellenőriztem, neha be lájkolom pár posztját, de nem mindet, nem kommentelgetek, nem árasztom el szivecskékkel stb.

O be szokta lajkolni amit fel rakok, meg osztok, néha ír alá, de nm követjük egymásnak minden lépéseit.

2021. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Mi még csak ismerősök sem vagyunk
2021. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent ha nem reagálunk vagy nem ömlengünk egymás minden posztjára.

Mi be vagyunk jelölve egymásnál, házasok vagyunk 10 éve:) És nem azért vagyunk 11+ éve együtt mert nem jó. Boldogok vagyunk. Én kapok értesítést ha megoszt valamit a párom, és ő is ha ên osztok meg. Ha olyan akkor dobunk egy likeot vagy szivecskét de semmi extra.

Közös képet, egyéb közös dolgot ritkán teszünk ki.

A legtöbb saját személyes dolog, pl hogy épp milyen animêt néz, vagy hogy én milyen könyvet olvasok, ezekre amnyira nem szoktunk reagálni.

De sajat oldalon ritkán osztunk meg bármit, inkább privát csoportokban vagyunk aktívak , az érdeklődési körünknek megfelelő helyeken.

2021. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Senior Séf ***** válasza:
100%
Semennyire. Élőben szoktunk kommunikálni.
2021. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!