Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerinted megérdemli a boldogs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted megérdemli a boldogságot olyan nő aki hűtlen folyamatosan, más férfiakkal lefekszik de házasodik nemsokára?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, sajnos borzasztó irigységet érzek iránta mert gyönyörű nő. Legalább 10 éve él párkapcsolatban, de mindig más partnerei voltak, most is van de a férfi aki a férje lesz nem vesz erről tudomást pedig annyira nem is csinálja a nő titokban. Most lesz a nagy lakodalom, én pedig magamba vagyok fordulva amiért nekem nem adatik meg a házasság pedig nem vagyok hűtlen fajta. Ennyi elég,hogy valaki legyen gyönyörű és csinos és mindent megkaphat? Jó férjet, jó életet és még tart is mellette jó pár szeretőt, mi az oka annak hogy elveszik a R*biket? Te elítéled?
2021. szept. 2. 09:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Három dolog van itt összemosva: gyönyörű nő, házasság, hűtlenség. Ennyi. Mindenki fejtse ki magának kedve szerint.
2021. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nyílt kapcsolat.. én azért nem mennék le ennyire papucsba hogy más dugja a nejemet ..
2021. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Más boldogságára irigynek lenni nem túl pozitív dolog.
2021. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Persze hogy megérdemli,egy gyönyörű nő nem fogja beérni egyetlen férfival.
2021. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14

Megint dolgok összemosása. :)) Mintha egy gyönyörű nőnek automatikusan magas lenne a libidója ill. automatikusan érdeklené, hogy más férfiaknak is tetszik...

2021. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy én vagyok szánalmas de sajnos nem sikerül legyőzni a hölgy felé az irigységem
2021. szept. 2. 20:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a vőlegénye impotens és/vagy nyitott kapcsolatban élnek. Vagy hazudnak egymásnak és pokol lesz az életük. De minek mérgezed magad irigykedéssel? Gyönyörű nő akarsz lenni, akinek sok a szeretője és mégis elveszik? Ha igen, miért ítéled el? Vagy olyat szeretnél, aki pont téged szeret, te meg pont őt és hűségesek vagytok egymáshoz? Akkor meg miért gondolod, hogy ők jól jártak? Férjfogó kezdetnek meg ne azt mantrázd, hogy szánalmas vagy, és ne velük foglalkozz, hanem magaddal, járd a saját utad.
2021. szept. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van! A jó külső ha egy kis ésszel párosul minden ajtót megnyit😄.

Most képzeld el az alacsony, ronda férfiakat. A nők legalább szexet kaphatnak, ha akarnak.

2021. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!