Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az oka, hogy a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a házasság után a szex harmadára csökken?

Figyelt kérdés

Nálatok is így van, mi a tapasztalat? Én úgy látom, hogy jelentősen kevesebb, pedig harmincasok vagyunk.El nem hiszem, hogy egy 30-40-es ember ne kívánná úgy a szexet, mint 15 évvel azelőtt.

Hosszabb távon mi a megoldás? Szerető? Ti hogy viselitek?


2021. szept. 9. 08:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy ha mind a két fél tesz érte, és nem hagyják a kapcsolatot ellaposodni akkor igenis évek után is lehet jó a szex. Nem szabad hagyni hogy monoton legyen, annyi minden van amivel fel lehet dobni.
2021. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Én akarnám, párom meg nem. Én vagyok a nő. Ilyen is van.
2021. szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy érdekes kérdés.

Én 30+ vagyok, Párom 40+. Több, mint 10 éve vagyunk együtt és az előbb voltunk együtt, miközben én pont sütöttem. Tehát köztünk megvan a tűz, bőven. Nem csökkent az intimitás. Mondjuk az tény, hogy mindketten nagyon szexcentrikusak vagyunk.

2021. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kell házassághoz kötni, minden hosszútávú együttélés esetén eljöhet ez a probléma. A szexuális vágy nem egy gránit szilárdságú dolog, sok minden befolyásolja és nyilván változik is idővel. Ez normális, az a baj, ha erről nem tudnak vagy nem mernek egymással kommunikálni a felek és akkor eltávolodnak egymástól.
2021. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%

Most aki lepontozott azt mi zavarja? Hogy a 40+-os férjem úgy a csúcsra juttat, ahogy egy takony huszonx-es pasi se volt képes soha???

Nevetségesek vagytok és rendkívül irigyek.🤣

2021. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
63%

Hogy mi az oka azt neked kell tudni, te vagy a kapcsolatodban.

Az ismerőseink közt jellemzően ott kevesebb vagy semmi a szex ahol egy vagy több gyerek született. Igaz, a többség 1- 5 év után el is vált/ szakítottak.

Nálunk nem változott a szex mennyisége/ minősége esküvő után sem. A szexuális életünk nagyon jó:) kielégítő mindkettőnk számára. Mindig is így volt. Heti 5-6-néha 8 alkalom is összejön. Ugyanennyi volt a házasság előtt is.:)

(11,5 éves kapcsolat, 10 éve vagyunk házasok).

2021. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
A pulya miatt, vagy épp rájönnek a felek, hogy "nem ilyen lovat akartam", vagy mert rájönnek, hogy attól, hogy összebútoroztak, leszültek, az élet még nem lesz könnyű, habostorta.
2021. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
55%
Azért nincs szex, mert a házasságod egy kalap kaki. Ezért nem akar veled szexelni a másik, nem akar magához közel engedni, és ezért az az első gondolatod, hogy kifele keresgélsz, csak egy harmadik tudja megadni, ami hiányzik. Befele energiát fektetni, megerősíteni már nem érdeked, hisz keresed a következőt.
2021. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
15. Jól látod, baromi irigyek. Lásd a 16-os vàlaszt. Normális házasság, van szex minőségi és mennyiségi, az igênyeink szerint, mégis le van pontozva a sok savanyú megkeseredett pókhálós nemiszervű által.
2021. szept. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

A kérdésben lévő problémát olvastam.

Saját tapasztalatokat kértem, nem mindenféle nyomorult által gondolt vagy vélt okokat keresek.

2021. szept. 10. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!