Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi az oka, hogy a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a házasság után a szex harmadára csökken?

Figyelt kérdés

Nálatok is így van, mi a tapasztalat? Én úgy látom, hogy jelentősen kevesebb, pedig harmincasok vagyunk.El nem hiszem, hogy egy 30-40-es ember ne kívánná úgy a szexet, mint 15 évvel azelőtt.

Hosszabb távon mi a megoldás? Szerető? Ti hogy viselitek?


2021. szept. 9. 08:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Saját tapasztalatokat kértem, nem mindenféle nyomorult által gondolt vagy vélt okokat keresek."

Ezt máskor, így, beleírnád a kérdésedbe is, ha megkérlek?

Csak hogy ne fárasszam már magam olyan kérdésével aki lenyomorultazi azokat akiktől kérdez.

2021. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem a válaszadók a nyomorultak, hanem az 1. oldalon is látható kretén nőgyűlölők.
2021. szept. 10. 09:04
 23/27 Barnabas333 ***** válasza:
41%
Szerintem a szexmániás nőket leszámítva a nagy többség csak gyerekre és családra hajt...ha megvan a megfelelő gyerek utána nincs szex... Unokabátyámnak szerintem ezért van 5 gyereke. Mi leálltunk 1nél már 4éve nincs szex, se csók semmi sem...😑😑😑44f
2021. szept. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
63%
23. Nem kell ahhoz szexmániásnak lenni. Szimplán a normális egészséges nőknek igénye van heti x mennyiségű szexre. Gyerektől függetlenül. Ha az asszony nem fekszik le veled annak oka van. Ki tudtad valaha elégíteni egyáltalán? Csak mert a pocsék szexet valóban nem szeretik a nők.
2021. szept. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet ennyi férfi balfék, hogy minden második(?), ha nem több házasságban nem kefél a nő. Egyszerűen nem csak a férfi hibája, ha már hibának lehet nevezni, ha a nő nem akar dugni.
2021. szept. 13. 09:41
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
#25 nem csak a férfi hibája, természetesen, de a nőknél sokszor a szexuális vágy az egyértelmű lenyomata a kapcsolat minőségének. Jó a kapcsolat, nőnek és vonzónak érzi benne magát, szeretettnek -> jó és sok szex lesz. Rossz kapcsolat, elhanyagoltnak, kimerültnek érzi benne magát -> nincs vagy csak ritka szex lesz. Az, hogy a nő az érzelmeit mennyire kommunikálja és mennyire próbál javítani a helyzeten, egyáltalán mennyire van igénye ezen javítani, az a nő felelőssége. Az viszont, hogy a férfi erre mennyire nyitott, mennyire veszi észre, ha baj van (és nem csak akkor, amikor már négy éve nincs szex köztük egyáltalán), mennyire próbálja magához édesgetni a feleségét, az a férfi dolga. A párkapcsolat fenntartása, a tűz felélesztése kettejükön múlik, nem lehet azt se mondani, hogy minden a férfi hibája, de az is baromság, ha a pasi felteszi a kezét, hogy hát ezek a nők, ezek nem akarnak szexelni... Mindenki, akinek szexmentes a házassága, pedig előzőleg nem volt az, nézzen magába, a kapcsolatába, gondolja végig, hogy mikor beszélgettek, mikor nevettek úgy igazán együtt a feleségével, mikor érezték legutoljára jól és felszabadultan magukat, mikor látta utoljára az asszonyt kisimultnak és elégedettnek, és próbáljon meg összefüggést keresni ez és a szex között. Nem mondom, hogy mindig és minden esetben, de azért szerintem az esetek jó 80%-ban lehetne korrelációt találni a kettő között.
2021. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

25. Minden második nem lehet balfék? Dehogynem! Simán.

Nekem speciel 7 férfival volt összesen szexuális kapcsolatom, és ebből szó szerint az egyetlen akivel kielégítő számomra is a szexuális életünk a 7. aki már a férjem is.

A többi egyszer sem tudott kielégíteni, pedig több hónapos kapcsolatok voltak, illetve egy 1 éves is.

Sokkal több balfék pasi van, aki totál béna az ágyban mint gondolnád. Nem csoda ha dok nő ilyenekkel nem akar lefeküdni. Nincs motiváció.

2021. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!