Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnám visszahozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahozni a tüzet a kapcsolatba? Hogy újra azt érezzem hogy odáig van, megőrül értem, mint az elején?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást a férjemmel, van két szép gyönyörű gyermekünk.(1,4 évesek )Vannak súrlódások, viták, gondok, örömök, mint mindenhol. Heti szinten 2x biztosan szexelünk, néha többször is.

Viszont sokszor érzem, hogy már csak anya-apa vagyunk. Jó sokszor mondja hogy szexi vagyok, meg hogy csinos vagyok. De ritkábban érzem, hogy úgy mondjam odáig lenne értem, megőrjíteném mint a kapcsolat elején. Úgy nézzen rám mintha újra kamaszok lennénk. Lehet hogy hülyeség. Nem állandóan szeretném ezt érezni, csak néha néha.

Tudnátok tanácsot adni hogyan lehetne kicsit beizzítani a tüzet? Mit tehetnék/nk? Köszönöm szépen. 31 N


2021. okt. 7. 01:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén? Sehogy. Szeretitek egymást, jó a szexuális életetek, kedves veled a férjed, de neked ez se jó. Neked kéne magadban helyretenni a dolgokat. Régóta együtt vagytok, nem kamaszok, hanem szülők vagytok. Soha nem lesz olyan, mint egy kezdődő szerelem, mert ez nem egy kezdődő szerelem. Azt egy új kapcsolatban élheted csak meg, annak is az elején. Aki mást mond, hazudik.
2021. okt. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha komolyan írta az első a válaszát, akkor őszintén sajnálom őt. Nálunk 22 év után is vissza-visszatér a kezdeti vágy, néha alig várom, hogy letegyük a gyerekeket és letéphessük a ruhát egymásról. Ezek az alkalmak semmivel sem térnek el a házasságunk eleji szextől, leszámítva a testünk változásait.
2021. okt. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
A kezdeti érzés nem a szexben merül ki, kedves 2es...
2021. okt. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Tanácsot nem tudok de mint tapasztalat:

Páromban akkor jön vissza a kezdeti tűz csak, amikor vagy balhezunk ugy, hogy majdnem szakítunk, aztan kezdődik a hiányérzése, vagy amikor féltékeny lesz es beképzel magának engem mint vmi qurvás r.bancot, akinek kell a Férfi.


Nem értem azt hogy miért kell a ffiaknak állandóan "hódítani",vagy "Versengeni", vadászni ahhoz, hogy legyen bennük tűz.

Mert ha nyugi van és kéznél a nő, akkor meg átmennek olyan semmilyenbe sőt, a szexet de simán az intimitást, a másikkal a törődést is képesek kerülni.


Itt írta az egyik ffi hogy ő nehezen kapta meg a nőjét, de még hiába is vette el mégis azt érzi hogy nem az "övé"a felesége (mert tudja hogy simán el lenne nélkule is a nő),na ő meg folyamatosan szerelmes meg akarja a feleségét.


Mindig az kell csak meg az az izgi meg akkor van tűz, míg "megszerezni",hóditani kell csak:(


Azért kovetemba kérdést tippekhez

2021. okt. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Közhelyesen hangzik, de a szex fejben kezdődik. Randizzatok, töltsetek több időt kettesben, beszélgessetek, próbáljatok ki új dolgokat... Tudom, hogy elcsépelten hangzik, de egy hosszú párkapcsolatban csak ez tudja fenntartani a tüzet. Ez viszont igen.
2021. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Persze, neked minden is kell. Legyen gyerek meg élethosszig tartó szerelem, de közben legyen is meg az a lángolás, mint tinikorodban. 😃

Más nem kell? Esetleg örök élet és ingyen sör?


Elmondom hogy lehet beizzítani a tüzet. Keress egy szeretőt akibe bele tudsz szeretni aztán egy ideig vele is érezni fogod a tüzet, aztán vele is elmúlik ugyanúgy.

2021. okt. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, olyan nincsen, hogy 24/7-ben folyton boldog vagy. Ez nem egy mese, ahol "boldogan éltek, míg meg nem haltak". Ez egy párkapcsolat, áldozatokat kell hozni. Bizonyos idő után már van hogy ha nem is napi, de heti szinten meg kell küzdeni azért, hogy a kapcsolat jobb legyen. A szüleim is így csinálják és már 30 éve együtt vannak. Elárulom az ő házasságuk se volt mindig tökéletes, sőt!
2021. okt. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
#7 Ez nagyon találó. Sok nő tényleg egy mese világban él. Konkrétan úgy akarnak élni, mintha mesebeli hercegnők lennének. Legyen meg a nagy esküvő, a báli ruha, a daliás lovag, a palota, a boldog voltak míg meg nem haltak. Minden a világon.
2021. okt. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nem akarok 7/7 nap boldogságot mert alapból is boldogok vagyunk, csak egy kis izgalmat akartam vinni a mindennapokba, mint az elején. Úgy gondolom ettől nem vagyok rossz. Soha nem mennék el máshoz mert imádom a férjem.

Én is a kettesben töltött időben látom a megoldást.

Ő is érdekes sokkal túlfűtöttebb szexuálisan egy vita után.

2021. okt. 7. 07:31
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Lassan 9 éve vagyok együtt a párommal. Mindig is aktívak voltunk programok és szex terén is. A minőségi idő, meg újdonság kitalálása olyan pároknál lehet opció, akik amúgy csak élnek egymás mellett és nem csinálnak túl sok mindent. És ezzel nem bántani akarok semmit. Ha áűllandóan "újdonság" van, akkor az is megszokottá válik. Van az a pont, amikor már nemigen tudsz újat mutatni a párodnak és ez így van rendben. Csak ezt fejben kellene rendbetenni, hogy ennyi év után NEM lesz olyan, mint az elején. Ez még nem azt jelenti, hogy a kapcsolat rossz.
2021. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!