Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, milyen gyakran kaptok virágot a férjetektől "csak úgy"? Egy szálat vagy csokrot szoktatok kapni?

Figyelt kérdés

nem születésnapra, évfordulóra, névnapra stb, nem is bocsánatkérésként..


hanem csak mert eszébe jutottatok


számít ilyenkor a csokor mérete? pl. jobban örültök egy 15-20 szálas rózsa csokornak mint egy szál virágnak? vagy ez teljesen mindegy?


2021. okt. 7. 14:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Egy szál virág többet mond minden szónál. A csokor elveszti a hatást.


Régen kaptam, "csak úgy" virágot. Mára már nincs meg ez a szokás

2021. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos csak úgy nem kapok a páromtól már. Sokéves kapcsolat. Pedig lenne rá igény.
2021. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Soha, gyűlölöm a vágott virágot. A cserepesek jöhetnek, de nem akarok miattuk kiszorulni a lakásból...
2021. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Soha nem kaptam még.
2021. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Havi 1* kb. Lehet kapni a legtöbb helyen ezeket a 7 szálas kis rózsa csokrokat. Ha lát valahol szépet, szokott venni nekem.

Azelőtt, hogy ezek megjelentek, nem kaptam. Tehát külön virágboltba pl nem menne ezért.

2021. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Igazából hófordulóra szokott nekem hozni. Én pedig sütni szoktam valami finom süteményt.
2021. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Néha meglepjük egymást valami aprósággal. Nem feltétlenül virággal.
2021. okt. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
soha
2021. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

A párom nem szereti a vágott virágot, mert az kb egy hétig áll el, én pedig allergiás vagyok nagyon sok viragra, igy nem is igénylem.


Viszont csokival vagy valami aprósággal heti szinten meg szokott lepni, ami nagyon jól esik.

2021. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Virágot nem szeretek kapni, a virág miatt. Gyönyörű, nagyon örülök neki, de a növényt sajnálom. Ezért inkább sajtot kapok, vagy magokat, csokit.
2021. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!