Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, milyen gyakran kaptok virágot a férjetektől "csak úgy"? Egy szálat vagy csokrot szoktatok kapni?

Figyelt kérdés

nem születésnapra, évfordulóra, névnapra stb, nem is bocsánatkérésként..


hanem csak mert eszébe jutottatok


számít ilyenkor a csokor mérete? pl. jobban örültök egy 15-20 szálas rózsa csokornak mint egy szál virágnak? vagy ez teljesen mindegy?


2021. okt. 7. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%
10 év alatt 2-3 alkalommal. Kedves dolog, de ha nem kapok, nem izgat. Gyakran szokott viszont kérés nélkül hozni nekem valami nasit a boltból, ami tök jó. Én csak azért nem hozok neki, mert szigorú diétát tart, és neki szinte az összes nasi ki van lőve.
2021. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy , alig párszor kaptam.


Viszont nasit, vagy bármi mást amit tudja, hogy szeretek, azt gyakran kapok :)

2021. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
megvalaszolom a kerdest, hogy EN milyen gyakran kapok viragot, es lepontoznak:DD
2021. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy éveben 1x-2x szoktam virágot, csokrot is mert nagyon szeretem.
2021. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

9 eve vagyunk egyutt. Most kaptam masodjara. 😆

Jóvana' maskepp is ki lehet fejezni a szeretetet. Nekunk van 3 gyerek, satobbi. Elveszett ennek a varazsa mar. De most kaptam a masodikat, egy szal rozsa, szalagbol kotve, szivecskes papirba csomagolva. Jol esett 🙂

2021. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!