Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ti használnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti használnátok a férjetektől kapott parfümöt?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam a férjemtől egy parfümöt,amit ő nagyon szeret,imádja az illatát,én viszont nem szeretem,nem is tetszik.Ti használnátok a kedvéért mégis a parfümöt,annak ellenére,hogy nektek nem tetszik?

Nem egy gagyi parfüm,sok nő használja,de nekem nem tetszik az illata.

Ha más parfümöt fújok magamra,mindig megjegyzi,hogy büdös.Vettem már 6 db-ot egyik sem tetszett neki,csak az amit ő vett.Ti mit tennétek?


2014. máj. 13. 22:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem használnám.
2014. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Én szerencsés vagyok ilyen téren mert a férjem mindig nagyon jó illatú parfümöket vesz. Mindig tetszik az illata, így használom is.
2014. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
52%
Kizárólag csak a szeretődtől kapottat használjad!
2014. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira nem tetszik, én sem nagyon használnám. Esetleg nagyritkán otthon fújnék magamra a kedvéért belőle egy kicsit. :)
2014. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
Hasznald akkor, ha valami esemenyre kozosen mentek.
2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
92%
Néha-néha illene használni.
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
96%
Én használnám!Pláne,ha gerjed az illatra!
2014. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Használnám.Én még borzasztó büdös parfümmel nem találkoztam,maximum olyannal ami nem az én illatom.Ha a férjem szeretné befújnám magam vele,ha vele vagyok.
2014. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

Én már találkoztam olyan parfümmel, ami nekem nagyon kellemetlen illatú volt (ilyenek általában a púderes illatok), még az orromat is irritálta, ráadásul ezt pont a férjem mutatta, hogy neki tetszik. Ha ilyet kapnék tőle, biztos nagyon ritkán használnám csak, mert nem tudnám nagyon elviselni magamon.

De szerencsére a férjemnek tetszenek azok a parfümök is, amiket én szeretek és általában olyat kapok tőle, amik mindkettőnknek tetszenek. Én sem vennék neki olyat, amiről nem tudom, hogy szereti-e azt a fajta illatkategóriát.

2014. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
Egypár alkalommal biztos befújnám magam vele,nem problémáznék belőle,el sem mondanám,hogy nem tetszik.Minden ajándék jó,még az is,amit tulajdonképpen igazából magának vesz(mert neki bejön).
2014. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!