Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nő társaim! A pároknak mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim! A pároknak mennyire van férfias kiállása? Számotokra elegendő mértékben?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat!


Arra lennék kíváncsi kicsit kifejtve, ha sétálok mellette az utcán, mennyire érzitek férfiasnak?

1: egyáltalán nem

10: nagyon ferfias



2021. okt. 11. 22:35
A kérdező szavazást indított:
1 - egyáltalán nem érzem férfiasnak
2
3
4
5
6
7
8
9
10 - nagyon férfiasnak érzem
40 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*párotoknak
2021. okt. 11. 22:35
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon. 180/85 sportos, borostás.
2021. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%

Ez a gyakorikérdések. Mit vársz? Hogy majd bevallja neked itt valaki a bizonytalanságait amit a kapcsolatában vagy a partnerével szemben érez? Hogy bevallja nem túl férfias a párja és talán rossz lóra tett?

Na még mit nem. Az én párom igenis k.rva férfias, én pedig egy szépnek mondott, jól kereső, intelligens és erkölcsös nő vagyok. :)

2021. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Férjem 1, párom 10.
2021. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfias kiállás nagyon fontos, egyszerűen nem tudnék olyannal együtt lenni, akit nem látok férfiasnak.
2021. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Volt már hogy egy haverom mondta hogy látott minket az utcán, és olyanok voltunk mint a cigányok (elöl megy az ember délcegen - én, hátul meg kullog az asszony - a barátom) 😂
2021. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon... és az utcán más hölgyek reakcióiból úgy látom, mások szerint is férfias:)
2021. okt. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
😁 6-os téged nem zavar?
2021. okt. 12. 20:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Semennyire... Van kiállása, persze, de sok nála "férfiasabb" pasast látok az utcán.
2021. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húúú bammeg! Én olyan krva kíváncsi lennék már a párotokra de komolyan! Itt mindig az jön le, hogy itt mindenkinek valami extrém jóképű, kisportolt Men's Health modell típusú a pasija, mellette sztár plasztikai sebész, jacht tulajdonos a Karib-tengeren, egy milliárdos multi cég vezérigazgatója másodállásban. Emellett UFC töbszörös világbajnog, 15 danos aikido nagymester, UNICEF és WWF tiszteletbeli elnöke. Megmenti a fókákat és a delfineket, a gyerekeknek saját kezével farag játszóteret fatörzsekből.


Tudom, csak egy ilyen nyomit találtam, de ennél a tiétek 1000X jóképűbb-

[link]

2021. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!