Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nő társaim! A pároknak mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim! A pároknak mennyire van férfias kiállása? Számotokra elegendő mértékben?

Figyelt kérdés

Köszönöm előre is a válaszokat!


Arra lennék kíváncsi kicsit kifejtve, ha sétálok mellette az utcán, mennyire érzitek férfiasnak?

1: egyáltalán nem

10: nagyon ferfias



2021. okt. 11. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9. Végre egy őszinte válasz! Respekt érte!
2021. okt. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy férfiasnak érzem. Nem az a nőies alkat lágyabb vonásokkal, mert van szakáll, bajusz, kellően karakteres arc...de a fellépése, kiállása miatt nem érzem annak.

De amit a #3 írt, az marhaság.

Mert ettől függetlenül semmiféle tévedést, bizonytalanságot nem érzek vele kapcsolatosan.

Így szerettem meg, és így szeretem mai napig.

Sőt, talán pont abba a kicsit "esetlenségébe" szerettem bele ami némely területen megmutatkozik.

2021. okt. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszodat! 😊😊
2021. okt. 20. 14:20
 14/14 anonim ***** válasza:

azért tegyük hozzá, hogy a párválasztás nem egy kívánságműsor! Némileg van beleszólásod, de egy ember az egy komplett csomag. Ott bizony lesznek jó és rossz dolgok. Sőt, idővel ezek meg is változnak, az arányok el tolódhatnak. Mindig jelen pillanat van! Ismerek olyan férfit, aki világi szerencsétlenség minden téren, egy kiállhatatlan majom, mégis van felesége. Itt meg bejönnek a nézőpontok. A külső meg szubjektív, az objektívan jóképű hapsik meg szinte mindenkinek tetszenek, erről ők is tudnak. Nem biztos hogy egy párkapcsolatban jó dolog az, ha ultra menő a férfi, aki bizony le is csap a ziccerekre. Naivitás azt gondolni, hogy van egy 40-es modell alkatú férjem, tele szuper tulajdonságokkal, és csak az enyém. Főleg úgy, hogy ehhez a nő külseje még köszönő viszonyban sincs. Oké, tudom, "ismerek ilyen meg olyan párt, ahol pont ez a feléllás". Jó, fehér holló is van.


A párokat elnézve, azért mindenki hasonszőrűvel keveredik kapcsolatba, házasságba. Szándékosan nem azt írtam hogy hasonlót választ, mert ez nem választás hanem döntés kérdése. Vagy esetleg én választok, ő dönt vagy fordítva.

2021. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!