Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyilván elhanyagoltam, de ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilván elhanyagoltam, de ez elegendő ok a megcsalásra?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. 5 éve vagyunk házasok. A férjem pár hónapja vesztette el a munkáját, ezért én túlórázni kezdtem, másodállást vállaltam, hogy meg tudjunk élni, mert közben nagyobb lakásra is gyűjtöttünk, lassan babát is szerettünk volna. A sok munka mellett nyílván kevesebb időm és energiám volt rá, főleg úgy, hogy ettől függetlenül ugyanúgy én vezettem a háztartást. Pár napja derült ki, hogy az én drága férjem amíg én keményen dolgoztam másnál kereste a boldogságot. A magyarázat csupán annyi volt, hogy elege van abból hogy "nem foglalkozom vele".
2014. máj. 5. 17:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Ez durva. Tedd ki a szűrét
2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
96%
Pff, rúgd ki. Neked két állásod van, ő mégse képes háztartást vezetni és még meg is csal???
2014. máj. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Kirúgtam. Erre jött a válasz, ha esetleg több időt szánnék rá, és nem lennék mindig hulla ő elgondolkodna azon, hogy visszaköltözzön...
2014. máj. 5. 17:41
 4/37 anonim ***** válasza:
99%
Mondtad neki, hogy tán ha vezette volna a háztartást, több időt lett volna.
2014. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen helyzetben nem ok rá.

A megcsalásra tulajdonképpen semmi nem ok, viszont azért nem mindegy, hogy ki milyen helyzetben gondol arra, vagy teszi meg rosszabb esetben, hogy máshol keresi a boldogságot.

Te tulajdonképpen őt is és magadat is egy időn át eltartottad, másodállást vállaltál, mellette otthon is megcsináltad a házimunkát, míg ő gondolom semmit nem csinált, persze, hogy ilyen helyzetben fáradt voltál és nem tudtál annyiszor teljesíteni, ahogy ő elvárta volna. Oké, elhanyagoltad, de előbb talán meg kellett volna mondani, hogy miként érez, és arra megoldást találni, pl. a házimunkát elvégezhette volna ő is, míg otthon volt, így talán több időd is lett volna rá.

Tény, hogy nem lehet, hogy mindig fáradt az ember ahhoz, hogy a másikkal törődjön, de azért azt hiszem, ez egy kicsit más helyzet, mivel itt csak te dolgoztál, ráadásul két melóban, plusz háztartás, megértem, hogy örültél, hogy ágyba kerültél, nem még a sok munka mellett az ő fenekét is kinyalni.

Szégyellje az ilyen a képét és neki nem volt oka megcsalni, de neked van okod elválni!

2014. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
97%
De egy pofátlan majom az exed
2014. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg pofátlanság, hogy segítség helyett követelőzik és félrelép. Nehogy már neked legyen bűntudatod.
2014. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Bence_ ***** válasza:
0%

Férjednek érdekes a "humora".

Azok akik a kivágást hozták fel elsőnek még Sosem hibáztak? Kapcsolatok ahogy elromlanak meg is lehet javítani.

2014. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Kedves kérdező, örülj, hogy megszadultál egy ilyen alaktól! Csak nyersz vele, ha megy.
2014. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

8-as: igen, hibázok. De nem csalom meg a páromat!!! akármi történik

Ha bajom van vele, elmondom, ha nem tudjuk megoldani, otthagyom.

2014. máj. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!