Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élők, ti észrevenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élők, ti észrevennétek ha a férjetek éjszakánként több órára, de van, hogy fél éljelre eltűnik minden egyes nap több, mint egy hétig különböző időpontokban?

Figyelt kérdés

Teszi mindezt egy pici falun, ahol semmi nincs, még kocsma sem... A házban 3 gyerekkel, akiknek maguknak is feltűnhet.


És akkor azt állítja a feleség, hogy nem tudta, hogy a férje nincs otthon és más lány udvarában dekkol, zaklatja, megfigyeli, kémkedik utána.


Komolyan érdekelne, mert el nem tudom képzelni, hogy ezt valaki ne vegye észre...


Több opció jutott eszembe, de én nem vagyok házas, ezért ezt nem érthetem (irónia)


1. a nő tud róla, hogy a férje miket csinál, de falaz neki és nem érdekli (ez a legkézenfekvőbb, állítólag korábbi lakhelyén is voltak ilyen ügyei) és hasznot akar csinálni belőle (későbbi zsarolás)


2. Félkegyelmű (eléggé az) a nő vagy alkoholista


3. elkábítja, belekever valamit az italába (nem valószínű, de más eshetőséget nem tudok elképzelni)


Máskülönben én ezt elképzelni nem tudom máshogy. Felvetődött bennem az is, hogy nem volt otthon, de ez megdőlt, nem utazott el...


Itt nincsenek barátai, hogy oda átmegy, de miért éjszaka... Nincsen szórakozóhely, mozi, edzőterem, de még egy kocsma sem.


Egyébként a nőt semmi nem érdekelte, csak az, hogy hogyan lehetne az áldozatból pénzt kizsarolni "rágalmazás" címszó alatt. Sajnos komoly és tényleg nem tudom a választ...


2021. nov. 13. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Annyira katyvasz az egész irományod hogy inkább nem is válaszolok.Fogalmazd át.
2021. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el újra és próbáld meg értelmezni! De elég csak a kérdést elolvasnod, ahányszor szükségesnek érzed, a többivel ne is foglalkozz!

Semmi érthetetlen nincsen benne, helyesírási hiba sincs. Meglepődök hány honfitársunknak meggyűlik a baja egy-két mondatnyi magyar nyelvű szöveg felfogásával...

2021. nov. 13. 21:18
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Ezek mindennapos minidrámák a világban, kettejükre tartozik, mármint a házaspárra. Nekik kell megoldani, ha meg tudják.
2021. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem éppen rájuk tartozik, ugyanis én vagyok az, akik követett, megfigyelt, zaklatott bántott ez az áldott jó ember... Úgy gondolom, hogy van közöm hozzá, mert engem személyesen érint...
2021. nov. 13. 21:35
 5/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudsz fogalmazni és igen helyesírási hiba nincs benne de látom buta vagy és alapvetően kimerül neked a nyelvtan a helyesírásból.1.voltam.
2021. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Aki nem tud fogalmazni az éppenséggel te vagy! Szöveged tükrözi az értelmi szintedet!


#3 Ha téged zaklatnak, kukkolnak, megfigyelnek és bántanak olyan szinten, hogy éjszaka akár az udvarodban tanyázik és ennél csak durvábbak voltak, akkor majd átértékeled, hogy lenne hozzá közöd esetleg...

2021. nov. 13. 21:40
 7/24 peca1000 ***** válasza:
84%
Verd agyon, ha bejön hozzád, vagy hívd rá a rendőröket.
2021. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Szövegem tükrözi az értelmi szintemet.Hát remélem is hogy nem feleslegesen tanultam annyit.Köszönöm Kérdező hogy valaki értékeli igy ismeretlenül is a tudásom.Ezért már megérte az a sok év nélkülözés és tanulás mert hát te csak egy válaszból meg tudtad állapítani hogy milyen okos vagyok.
2021. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem én értékeltem, hogy te "milyen okos vagy", hanem jómagad engem. Hadd idézzelek kérlek szépen: "de látom buta vagy". De látom most sem megy, hogy a betűket egymás olvasva értelmes szöveget kapj... Ahogy a kérdést, úgy a válaszomat sem sikerült felfognod, de ezzel sajnos nem lehet mit. Nem arra reagálsz, támadsz, sületlenségeket írogatsz. Van, akinek nem megy, na...
2021. nov. 13. 22:05
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Mivel mi egy kisebb panelban élünk, így tuti. Báár, hallottam olyanról, hogy szintén lakásból éjjelente az egyik fél kiszökött a szeretőjéhez, és a másik semmit nem vett észre belőle.

Változó, hogy az emberek mennyire alszanak mélyen.

Viszont egy kertes házban elképzelhető, hiába venném észre, hogy nincs a szobában, betudnám, hogy kiment másik helyiségbe, vagy akár a kertbe. Tuti nem indulnék keresni félálomban.

2021. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!