Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak manapság akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Kedves ti és férfi ismerőseitek, akarnak e gyermeket belátható időn belül?

#gyerekvállalás #akarsz gyerek #Más akar gyereket
2021. nov. 28. 12:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
46%

30

Nem vagyunk! A szomszédunk

..na ő pl. gazdag. 2 teszlával a kertben.... De havi 1M az nem gazdagság! Csak.egy atlag életszinvolanra elég.

2021. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

31. Az átlag magyar család még az 500eftot se éri el és bőven vannak még csóróbbak is 1m az nagyon nem az átlag.


De mindegy úgyse fogod megérteni.

2021. nov. 29. 15:33
 33/42 anonim ***** válasza:
46%

Egy 4 tagu csalad, 500 alatt, jelenleg nyomorog gyakorlatilag...de legalabbis nem tud sek egeszsegesen étkezni, nem megy a gyerek főiskolára, és meg sorolhatnám!

Az atlag alatti! Azt értem, hogy az ismerettsegi körödben ez az átlag, az enyemben, mi kifejezetten átlagnak számitumk

2021. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

33. Igen a többi gazdag között annak.


Tudod van ám ez az ország nevű dolog, amiben élnek~10 millióan, és az átlagot abból számoljuk, nem pedig a te vagy az én ismeretségi körömben van mérve.

2021. nov. 29. 16:12
 35/42 anonim ***** válasza:
46%
Igen! De Magyarorszagon, ha tanulsz, pl. mérnöknek (és nem bünözöl), akkor ez az atlag!
2021. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

35. Aki tanul az gazdagabb lesz a többieknek ez persze igaz.

De az átlag nem ezt jelenti.

Te nem egy átlagos magyar vagy hanem egy gazdag magyar.


Miért nem lehet elismerni hogy gazdag vagy, mért fáj ez neked ennyire?

Jó hogy nem szegény csórónak akarod magad beállítani.

2021. nov. 29. 16:57
 37/42 anonim ***** válasza:
64%

1M forintos bevétel/háztartás tényleg nem a gazdag szint. Az a középosztálybeli szint, ami nyugaton az átlagembernek van. Az Opel Astra, hitelből fizetett lakás és évi 1-2 nyaralás belföldön vagy közeli külföldön szintje, amibe belefér a normális étkezés, megtakarítás a váratlan kiadásokra és nem kell Provident hitel az új hűtőre amikor a régi elromlott. Ez nem gazdagság. Ez egy középosztálybeli színvonal, amit bérből meg lehet valósítani.

Az, hogy itthon nem ez az átlag, szomorú. A legtöbben a létminimumon élnek, ez így van, de attól még nem negálja a tényt, hogy havi 1M-ból még nem leszel gazdag. Én is azt hittem, míg nem kerestünk meg ennyit, de nem, azt kell mondanom, hogy nem vagyok gazdag. Nem aggódok a számlák miatt és nem féltem ennyire gyereket vállalni, ez tény, de gazdagnak semmiképpen sem nevezném magunkat.

2021. nov. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
37. Szégyentelen vagy de mindegy, add csak elő hogy nem.
2021. nov. 29. 17:06
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

A 37es komment nem én vagyok! :D

De azert örülök, hogy más is hasonlóképp látja

2021. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
33%

36

Szegény csóró, az a netto 400as kategoria! Mi ennél csak 2,5x keresunk tobbet.

Kérdésedre a válaszom: Azért nem tudom elismerni, mert a gazdagság, szerintem havi 5-10Mes bevetelnél KEZDŐDIK.

2021. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!