Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak manapság akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak manapság akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Kedves ti és férfi ismerőseitek, akarnak e gyermeket belátható időn belül?

#gyerekvállalás #akarsz gyerek #Más akar gyereket
2021. nov. 28. 12:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

én egyelőre nem, nincs még barátnőm és stabil munkahelyem/fizetésem.


21f

2021. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
29%

Én akartam, lett is kettő, és örülök neki, boldog vagyok így. A legtöbb barátom is akar, egy bizonytalan még, sokáig nem akart, de mostanában egyre többször mondogatja, hogy talán mégis kéne.

32F

2021. nov. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%

"akit szeretek azzal egyutt élve vagy házasodva, ez a kimondatlan "elvárás".


A gyerek az elvárás?Pont, hogy ez fontos dolog,amit meg kell beszélni.A kimondatlan elvárásokból szokott lenni, hogy élnek egymás mellett jó pár évig, mire kiderül, hogy nem is ugyanazok a célok.

Ebben nincs kompromisszum.

"Muszájból" gyereket vállalni a legnagyobb felelőtlenség.

2021. nov. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
30%
Mivel egyre kevesebb nő alkalmas társnak és anyának, ezért egyre kevesebb férfi akar gyereket.
2021. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Harmincas korosztályba tartozom, a környezetemben sok embernek van már gyereke. A maradék úgy áll, hogy vannak, akiknek nem lehet egészségügyi okokból, vannak, akik akarnak, de nincs hozzá társ, valaki még az életét építgeti, meg van 1-2, aki tudatosan nem akar. Szerintem több férfi akarna gyereket, mint nő. Úgy vettem észre, hogy egyre több olyan nő van, aki nem akar gyereket.
2021. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
18%
Legtöbb akar, de amikor megkerdezem, hogy oké, e akkor ugye jol keresel? Akkor rögtön aranyaso k.va vagyok
2021. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
63%

Osztom a 16ost. Akarnak ők gyereket, de ugy kepzelik, hogy én végzem a házimunkát, en keressek, meg én egyedül foglalkozzak a gyerekkel...jogsija, kocsija persze nincs, mert ugye nem kell az, vagyis a gyereket is én hurcoljam EGYEDÜL reggel este! Ő meg a f*szán kívül semmit nem rak bele a dologba


... Hát a lónak a f*szát!

2021. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

#17

Azért nem kell általánosítani.Én férfiként azért vágtam építkezésbe,önállósodásba hogy megteremtsem az alapokat a leendő családom számára.Meg is valósult ,csak a páromat nem találtam meg,akivel saját családunk lehetne.De amennyire csak lehet felkészültem a dolgokra,anyagilag is,és lelkileg is.Az önállósodás által pedig minden házimunkát magam csinálok,hisz egyedül vagyok.

Úgyhogy csak a nő hiányzik hozzá.De nem mindegy kivel,mert a nők között is vannak olyanok akik több szempontból is alkalmatlanok a feladatra.De én nem általánosítok,(ahogy te tetted),mert nem minden nő ilyen.

2021. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

18

Valóban! Nálad meg v.szìnüleg még az is bejatszik, hogy irreális elvasaid vannak a külsőt illetően.

2021. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

#19

Persze,hogyne,biztosan...nem a külső tulajdonságok határozzák meg hogy valaki jó feleség és jó anya.A külső amúgy is múlandó,változik,általában nem előnyére az idő előrehaladtával.

2021. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!