Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki otthon van hetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki otthon van hetek óta pánikbetegség, depresszió jellegű bajok miatt, akkor az a természetes, hogy ő csinál meg mindent a háztartásban, ő vásárol, megfőz, mire a másik hazaér, hogy ne ezekkel menjen el a közös idő vagy a munka utáni pihenés?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem lázasan fekszik, akkor igen. Talán a másik dolgozzon még otthon is a napi munka után, mikor az egyik otthon van?
2021. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezek nem lázzal járó bajok.

Fettreng akár fel napokon át, ha csinál is valamit, látszatja nincs, azzal magyarázkodik, hogy ő beteg.

2021. dec. 13. 03:21
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Most ez olyan, hogyha nem akarja megcsinálni, akkor nem fogja, és a vita sem valószínű, hogy segíteni fog a helyzeten.


Én inkább dicsérném, ha csinálja és látványosan örülnék neki, de nem "várnám el" tőle, mert csak még depressziósabb lesz.


Esetleg előre megbeszélhetitek, hogy melyik nap mit csinál, akár akkor is, mikor már hazaértél, amíg te fél gőzzel besegítesz vagy lezuhanyzol, hátha az segít.

2021. dec. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is depressziós vagyok, pluszban egy faxa kis pánikzavarral. Mikor rámtör a dolog, még ahhoz is iszonyatos lelkierő kell, hogy kimenjek pisilni. Megértem, hogy ezt nehéz átérezni olyasvalakinek, aki nincs ebben az állapotban, de ez tényleg nem lustaság. Senkinek nem kívánom.
2021. dec. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval

Most kezdek kilábalni a pánikbetegségemből....

Senkinek nem kívánom

2021. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki depressziós, az nem lusta. Egyszerűen nincs motivációja még önmagát sem ellátni, nemhogy bármi mást.
2021. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!