Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazassag valsagban, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazassag valsagban, ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

5 eve vagyunk hazasok, a tenyek diohejban.A ferjem imad engem viszont panikbeteg es ez kihat a kapcsolatunkra.


-Nem lehet vele egy csomo dolgogrol beszelni mert MINDENT szemelye elleni tamadasnak el meg


-A legkisebb dolgon megsertodik, mindenbol stresszt csinal


-Neha vannak duhkitoresei, ahol olyanokat mond, h mindenkinek jobb lenne ha meghalna, meg majd en is el fogom hagyni mint az osszes no eddig az eleteben


-Minden kitorese utan bocsanatot ker (soha nem utott meg vagy ilyesmi) es tudja, h segitsegre van szuksege de azon kivul, h az orvos altal eloirt gyogyszereket beveszi nem hajlando pszichologushoz menni


-Volt h veszelyeztette mindkettonk eletet leven pont az autoban jott ra a roham, es kishijjan beleszalltunk egy buszba mikozben uvoltozott...ilyenkor versenyez masokkal, marmint idegenekkel akik felbosszantjak a vezetesi stilusukkal


Ezeket leszamitva egy edes pasi, szeretem is de belefaradtam es eldontottem,h elhagyom. Mindig turelemmel kezelem (meg akkor is amikor rettegek) es probalom lecsillapitani, konkretan bocsanatot kerek tole a semmiert, h ne erezze magat hibasnak.Ha elkezdenek vele vitatkozni, akkor egesz ejjel ezt hallgatnam es mivel bocsanatot kerni amikor nem vagyok hibas nem kerul semmibe, igy barmikor megtessem ha szukseg van ra.


Utalom a konfrontaciot, veszekedest es en egy optimista, jokedvu no vagyok, lazan es boldogan kezelem az eletet es ugyan megertem a depressziosokat, de nem tudok azonosulni a nezetukkel.


Szeretem de nem vagyok onsorsronto igyhat eldontottem, h elvalok leven kifogytam az otletekbol, aldozat pedig soha nem leszek.


A kerdes, h esetleg valaki vegigmemt hasonlon, ha igen van valami otlete arra, h hogy lehet kezelni ilyen embereket?Nyilvan nincs bevalt modszer, de mivel mindenki mashogy el meg helyzeteket, igy hatha:-)))


Koszi a valaszokat:-)))


30/N 44/F



2014. nov. 15. 20:31
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Gyerekunk nincs szerencsere:-))))
2014. nov. 15. 20:34
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál KÖZE NINCS a pánikbetegséghez! Ezek sajnos sokkal inkább más mentális problémára utalnak. Most nem szeretném ideírni, hogy mire.
2014. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Ezt sokan mondtak de valojaban senki nem konkretizalta igy meg mindig nem tudom h mivel allok szemben.:-)


Van benne panikbetegseg is, nem birja a tomeget, mindig azt hiszi, h ot nezik, ilyenkor ki kell vele menni szellos helyre h lenyugodjon....ossinten: fogalmam sincs, h mi ez a betegseg...


Bi-polaris depresszio esetleg? Angolul valami olyasmit mondanek, h anger management problemai vannak ( azert angolul mert magyarul nem tudom a megfelelojet).

2014. nov. 15. 20:42
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánikbetegség (ezt pánikbetegként írom), a férjednek valami egészen más betegsége van, nem ártana tényleg utánajárni, hogy mi a baja. (van tippem de a kevés információ miatt nem fogom leírni)
2014. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem panikbetegnek tűnik a férjed. Ha eldöntötted h elhagyod, akkor miért vársz tippeket?
2014. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Utolso; Attol, h elhagyom nem jelenti azt, h nem erdekel a sorsa ez csak annyit jelent, hogy en uj eletet kezdek.Ha tudom, h mi a betegseg neve, akkor el tudom mondani az orvosanak es akkor arra ir tablettat ami lehet, h rendbehozza (habar amit most szed az elvileg mindent "lefed").
2014. nov. 15. 20:49
 7/29 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnél is ez a helyzet, csak ott a nőnél nem stimmel valami. ( hasonló dolgokat produkál, mint a férjed) Mikor a srác közölte vele, hogy el fogja hagyni, akkor a csaj öngyilkossággal kezdett fenyegetőzni, majd elindult a vonat alá. Később pedig közölte, hogy ha el meri hagyni és lesz új barátnője akkor az új nőt megtámadja, majd kitalálta, hogy inkább előbb a srácot öli meg. Most ott tartanak, hogy a srác nem meri otthagyni. (sajnos a csaj lakik nála és ìgy nem olyan egyszerű a helyzet)
2014. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
A parod nem panikbeteg az sz egy biztos
2014. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
sajnos én sem tudom pontosan, hogy milyen személyiségzavara van a férjednek, de volt egy ilyen barátom nekem is. addig tűrtem, amíg a végén egy ilyen idegroham során összevert. előtte soha még csak minimális fizikai erőszakhoz sem folyamodott, utána nem győzött sírva bocsánatot kérni, de nem vagyok hülye és elhagytam. előbb kellett volna. sajnos amíg saját maguk nem keresik a megoldást a problémájukra, addig az ilyenek mellett nem lehet megmaradni. Jól teszed, hogy tovább lépsz, ha maradnál, pokollá tenné az életedet.
2014. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
A gyógyszer szinten tartásra jó, pszichés problémát csak hosszú kezeléssel lehet rendbe hozni. Ha ő ettől elzárkózik akkor semmit nem tehetsz. De ha igaz a sejtésem akkor kezeléssel se mennek semmire nála.
2014. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!