Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pánikbetegség a kapcsolaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikbetegség a kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés

Volt már olyan kapcsolatod, ahol az egyik fél pánikbeteg volt, esetleg te?

Hogyan tudtátok kezelni?



2020. jún. 25. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A családban volt. És pont amikor párt váltott az illető (mert annak elege lett), akkor tudott kigyógyulni belőle. Szerintem az ilyen kifejezetten pszichoszomatikus betegségek mindig "csak" tünetei valaminek, amit másképp nem hallgattak meg vagy nem tudott kimondani. Ez nem biztos, hogy bárki hibája vagy a szeretet hiánya, csak valami/valaki nem kompatibilis a helyzettel, énképpel, saját elvárással (ez lehet persze munkahely vagy családi probléma, bármi), és sokszor ha túl nagy a tutujgatás, az egész csak konzerválódik, a komfortzóna egyre jobban beszűkül, miközben pont az okban nincs változás.
2020. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb embernek életében legalább 1x volt pánikrohama. Ez azért nem egy olyan vészes dolog. Én is az voltam 2 évig, de kis odafigyeléssel simán "kigyógyultam", de amíg tartott sem gondolnám, hogy bárki életét megkeserítettem volna vele.
2020. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta vagyok pánikbeteg, a volt barátnőm próbált megértő lenni, de nem volt az: folyamatosan stresszelt a családi problémáival, hiába kértem, hogy ne tegye.

Szerintem ha igazán szeret és megért téged a másik, akkor semmi problémát nem kéne, hogy jelentsen; persze, neked is igyekezned kell gyógyulnod és mentálisan edzened magad, hiszen az önsajnáltatás nem vezet sehova.

2020. jún. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem egy hétig volt amikor a legelső barátommal voltam együtt. Mindig elmondtam neki,hogy mi bánt,de sosem érdekelte/hallgatta meg,emiatt a stressztől kb napi egyszer egy héten keresztul folyamatos pánik rohamot volt. Szerencsére utána nem sokkal szakítottunk. Azóta egyszer nem volt.

21N

2020. jún. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Alapvetően hajlamos vagyok a pánikolásra, viszont volt pár nyugodt évem. Összejöttem valakivel, nem vettem észre időben, hogy egyáltalán nem illünk össze és nem jó nekem vele, majd végül addig fajult, hogy pánikbeteg lettem viszont akkor nem tudtam megmondani miért.

Egy ideig próbált segíteni, aztán már csak idegesítette a téma, végül ott hagytam. Legjobb döntésem volt, mert abbamaradtak a pánikrohamok szépen lassan.

Egyébként így utólag a mai napig nem értem miért jöttem össze vele, tényleg nagyon különböztünk mindenben.


20/L

2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én leírok 3 internetes oldalt ahol szakértők írják le hogy kell kezelni mit kell tenni:

Keresési eredmények

Internetes találatok


A pánikbetegség és tünetei - Lehet, hogy már Önnek is volt

www.webbeteg.hu › cikkek › a-panikbetegseg-es-tunetei

2017. jún. 12. - Lehet, hogy már Önnek is volt pánikrohama, csak nem tud róla. Sokan ugyanis úgy gondolják, hogy szívinfarktust kaptak és mentőt hívnak.

Hiányzó: kezelnem? ‎| Tartalmaznia kell a következőket: kezelnem?


Hogyan kezeljük a hozzánk közel álló ember pánikbetegségét ...

panikbetegseg.eu › cikkek › hogyan-kezeljuk-a-hozzan...

2015. febr. 20. - Olvasd el, hogy miről szól a pánikbetegség, mik a gyakori tünetek, milyen ... A pánikbeteg már önmagában is rosszul érzi magát, amiatt hogy ...

Hiányzó: párom ‎kezelnem?


Pánikbetegség öngyógyítása, pánikroham leküzdése | Honlap ...

honlap.optimalizalas.url.ph › panikroham-es-panikbete...

Pánikroham leküzdése - pánikbetegség öngyógyítása. ... Csak a párom mellett érzem magam biztonságban, de ahhoz túl keveset találkozunk hogy ... hogy ma egy rohamot sikerült kezelnem, mìg két napja egy másikat csak gyògyszeresen.

2020. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!