Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vennéd rá a másikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vennéd rá a másikat, hogy dolgozzon?

Figyelt kérdés

Már kifogytam a lehetőségekből. 29 éves férfiről van szó, van minden baja az tény egészségügyileg, de amúgy meg kinek nincs. Egyik sem akadályozza, maximum a szorongása és a pánikbetegsége. Unszoltam, hogy próbáljuk megoldani ezeket, de nem...nem megy orvoshoz. Nem vághatom kupán, hogy becipeljem egy pszichológushoz. Már felvetettem a befekvős pszichiátriát is.


Ha már azt látjátok, hogy nem fog dolgozni és csak kifogásokat keres, lelépnétek?



2021. máj. 4. 19:06
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
Ő a párod?
2021. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Felnőtt ember, ha magától nem hajlandó dolgozni, akkor mit csináljak vele?
2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%

Le. Később csak rosszabb lesz.

Ott lennél mellette, támogatnád és így sem tesz semmit. 29 éves férfit pedig nem a te feladatot eltartani, ha még dolgozni sem tud.

2021. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Igazából már csak volt. Feladtam. Egyszerűen nem tudom rávenni. Egyszer ment dolgozni, de átverték. Én dolgozok, a szülei dolgoznak, az enyémek is. A környezetében mindenki. Tudja, hogy kell és mégse. Eltartják a szülei. Tudom, az ő hibájuk is, de az enyémnek is érzem, hogy nem próbáltam jobban hatni rá.
2021. máj. 4. 19:10
 5/50 anonim ***** válasza:
12%
De mi az hogy meg se próbálja, esetleg nem a te hibád?
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
28%
Amúgy meg ha így is van pénze és eltartják ki dolgozna?
2021. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Állandóan unszoltam, a válasz: ne csesztessem vele, tudja, hogy kell. Évekről beszélünk és most adtam fel. Előttem se dolgozott nagyon.

Az én hibám biztosan nem. Maximum az, hogy nem tudtam rá hatni.

2021. máj. 4. 19:14
 8/50 A kérdező kommentje:

Én dolgoznék akkor is. Miért akarnék eltartott lenni, áruld már el. :(

Engem nem így neveltek és Őt sem. Mégis csak kifogásokat hallok, de egyenes választ soha. Ez a munkakerülés felső foka...?

2021. máj. 4. 19:15
 9/50 anonim ***** válasza:
92%

Sehogy. "Aki nem akar felmászni a létrán, azt nem lehet feltolni."


8 milliárd ember van a bolygón... lehet találni különbet nála.

2021. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Akiben saját magától nincs annyi, hogy eljárjon dolgozni, azt aztán unszolhatod, mondhatsz neki bármit, úgyse fog.

Egyáltalán nem a te hibád, inkább lusta, és kényelmes neki hogy ennyi idős létére a szülei tartják el.

2021. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!