Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi akinek nem probléma, hogy a barátnője mindennap vágyik rá, és szexelni akar egy nap többször is?

Figyelt kérdés

Ugyanis az én barátom eleinte napi szinten szexeltünk még az elején, aztán ez idővel mióta dolgozunk lecsokkent heti 1 szexre... És neki az bőven elég. Miközben én vágyom rá minden egyes nap..

Ennyire megunt engem? Vagy mi történt?



2021. júl. 4. 17:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Ezzel én is így vagyok kb minden pasival. Eleinte ment többször is aztán lecsökken. Őszintén én kezdem ezt unni nem tudom az okát miért sosem mondják meg.
2021. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Meg tudjuk unni a partnert, igen. De az is számít, hogy érzelmileg történt e köztetek változás.
2021. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Előbb utóbb mindenki megunja 🤷‍♂️
2021. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak.
2021. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem impotens lett és csak heti egy alkalommal kap be Viagrát.
2021. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

Eleinte nekem sem lenne probléma az ilyen gyakori szex,főleg még friss a kapcsolat,odáig vannak egymásért a felek.De idővel enyhül ez a kezdeti hatalmas vágy.Természetessé válik hogy van szexuális élete az adott férfinek,kiegyensúlyozottan rendszeresen szexelhet.És megszokja,kicsit beleszürkül.Nem az hogy megunja a másikat,inkább csak kisebb az igény,vagy lehet az a jobb megfogalmazás,hogy egy férfi a kielégüléstől hamar elveszti a vágyát az újboli szexre. Jóból is megárt a sok :D

Meg ugye nehéz összehangolni 2 embernél.Nem mindegyikőjüknek ugyanolyan volt a napja,és nem mindig egyszerre kívánják meg a dolgot.Nekünk férfiaknak sem megy gombnyomásra.Mondjuk egy rossz,fárasztó nap után.

De biztos majd ír a kérdésre a sok kis kanos,hogy ők képesek rá :) De azért a szex egy partnerrel jóval kielégítőbb,mint maszturbálni pl. :)

2021. júl. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez mindig fordítva van. Én hétköznap napi 1-szer, hétvégén 2-szer szeretnék szexelni, tehát ez kb heti 8-10 lenne ideális esetben. A lányok meg a kapcsolat elején ilyen heti 3-4-szer, aztán fél év-év után már csak heti 1-2. Utána még tovább csökken, gondolom a megszokás miatt.
2021. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos történt köztünk érzelmileg változás.. Olyan szinten hogy mindennap veszekedünk... Sajnos.. És gondolom ez megváltoztatta benne a dolgokat.. Idegesíti hogy felkapom mindenen a vizet, sajnos túl gondolok mindent. És sírok... És ebből elege van. De nem tud elengedni mert szeret. Szerintetek ez is lehet a baj?
2021. júl. 4. 17:45
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hogy a bánatba ne lehetne ez baj?!

Van aki nem képes egyes dolgokon túllépni,és marad benne tüske.És úgy meg nem is csoda hogy nincs hozzád minden nap kedve.Mármint szexelni!

Változtass,fogd vissza magad...és ha látja rajtad a törekvést,akkor értékelni fogja!

2021. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ez is lehet a baj?"

:O Hát egyértelműen IGEN.

Hát a szexben nagyon intim, mély kapcsolódás van köztetek. Jó hogy nem tudtok úgy egymáshoz közeledni, elengedni magatokat, megmutatni az intim részeteket, ha mellette veszekedtek és nem értitek meg egymást.

2021. júl. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!