Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok, akik titokban beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok, akik titokban beszélgettek itt! Nem féltek, hogy egyiknél akaratlanul is érzelmek alakulnak ki, akár komolyabb érzelmek is? Mit csináltok akkor? Volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 07:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem félek. Amúgy tudja a feleségem, de nem nézhet bele a fiókomba. Csak muszájból vagyunk még együtt.

Ha lennének is érzelmek, mit számítana? Itt még nem találkoztam nővel, aki megfogott volna és 40km-es távolságon belül élne.

2021. dec. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
58%

Hogy tudnak kialakulni akaratlanul (véletlen) "komolyabb érzelmek"?

Ezt te sem gondoltad komolyan.

2021. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
43%
2 érdekes èleted lehet, ha neked csak szánt szándékkal, irányítottan alakult ki komolyabb érzelem. Az èlet nem így működik. Simán kialakulhat bármi akkor is, ha nem tervezted/nem akartad.
2021. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
62%

#3 WTF??? Ez egy marék betű itt. BETŰK!!!

Gondolod rám ír valaki, hogy "szép napot" és szerelembe esem? 😂

Ilyet utoljára talán 17 éves koromban csináltam. Nekem sikerült felnőni.

Hát neked?

2021. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
41%

Én ezt úgy értettem, hogy valakivel itt megismerkedik, beszélget, aztán akár találkozik.

Én arra helyeztem a hangsúlyt, hogy akaratlanul tud-e kialakulni érzelem. És az tud. De nem kizárólag írogatásból.

Egyébként írogatás közben is megérintődhet az ember, az más kérdés, hogy az nem a valóság, és a helyén kell kezelni.

És igen, sikerült felnőnöm, te pedig egy bunkó vagy.

2021. dec. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélgetek senkivel olyan témáról, hogy felmerülne ennek a lehetősége. Szóba sem került a másik magánélete. Egyébként a való életben rengeteget beszélek női kollégákkal, mégsem estem kísértésbe.
2021. dec. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
38%

Áruld már el légyszi, hogy "érintődik meg" az ember írogatás közben tök véletlenül? 😂 Jah, hogy ez olyan, mint amikor azt mondják "véletlen lefeküdtem vele"?

Mondom még egyszer ha nem értetted volna hogy ezek itt betűk.

Kb annyira számít mint ahogy te most lebunkóztál engem. Ezzel is csak magadat minősítetted. Nem engem. 😊

"Véletlenül" semmi sem alakul ki, nemhogy komoly érzelem.

De lehet, hogy velem van baj, mert az itteni kérdéseket olvasva előfordul hogy valakik 3 nap után összeköltöznek és gyereket gyártanak stb...

De valljuk már be hogy ez nem normális dolog. Ahogy az sem, hogy beleszeretsz egy marék betűbe....

2021. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek a kettessel, 14 évesen lettem utoljára szerelmes chatelés közben és már akkor is cink volt
2021. dec. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
41%

#7 A betűk szavakká állnak össze, a szavak mondatokká, a mondatok szöveggé. Egy szövegnek van tartalma, ami lehet szexuális is. Ismerős a szexchat fogalma?


Nem kell ahhoz direkt ilyen témáról beszélni, hogy érzelmek alakuljanak ki. A feleségedet betűk kimondásával ismerted meg, mégis elvetted.


Nem én vagyok a #2-es válaszoló, de akkora blődséget írtál, hogy nem bírtam betűk leírása nélkül hagyni.

2021. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

#9-es a blődséget te írogatod. Szexchat? Az már "komoly érzelem"? 😂 Aztarohadt....

Továbbra sem értem a "véletlen kialakult" érzelem fogalmát. Homályosíts már fel kérlek.

De ha jól veszem ki a szavaidból, akkor én itt a gép előtt veszélyben vagyok. 😂 Nehogy rám írjon valaki bazdmeg, mert rögtön eldobom a gyönyörű feleségem és a kislányom csak mert véletlen kialakult valaki chatelés közben. 😂

Úristen, tényleg ilyen szinten vagytok??

Beleszerettek betűkbe??

Véletlenül? 😂

2021. dec. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!