Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 15 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éve vagyunk együtt a férjemmel ,probléma itt kezdődik mindig csak én kezdeményezem az együttlétet. Szerencsém van talán egy hónapban egyszer ,max kétszer sikerrel járok . Mit tudnék még tenni?

Figyelt kérdés

Próbáltam többször beszélni vele,válasza nagyon szeret,de sokszor fáradt.Szinte mindig elalszik .

Én 37,Ő 40.

Nagyon kezdek belefáradni.🙁


2021. dec. 29. 17:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok hozzászólást .Többen vagyunk sorstársak mint ahogy gondoltam.Amúgy kezdetektől nagyobb volt az étvágyam mint a férjemnek,de azért problémák nem voltak anno belőle .Igazából mindegy is ,mert már kezdek belefásulni ,hogy kuncsorognom kell.😞😏
2022. jan. 16. 16:56
 22/24 anonim ***** válasza:

Én már nem is kuncsorgok, mert 1000X megalázóbb mintha máshoz járna a hátam mögött.


Legutóbb azt mondta hogy inkább kiveri nekem, csak problémázzak már. Problémázzak? Csak megkérdeztem tőle délután, hogy mit szólna ha egy kicsit foglalkoznék vele este. Borzasztóan tolakodó, erőszakos és önző voltam. Majd este odaszólt hogy akkor most mi legyen, van 10 percem. Hihetetlenül vonzó volt ez a mondat, megköszöntem szépen, de nem kértem ebből.

2022. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A kérdező az egy kivétel a millióból, mert az a megszokott, hogy a nő sz.arja le a sexet és szenved mellette a férj, náluk meg ő nem kell, amilyen kapcsolat ebből a szempontból ritka, mint a fehér holló?
2022. márc. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kamu világban kamu kapcsolatok. Majd csodálkoznak az emberek ha nem működik a házasság. Addig minden oké ameddig van izgalom, és nem a valóságot látja az ember. Amikor ez beüt, utána max csak a kirakat, egyébként meg nulla szex, szimpla egymás mellett élés. A házasságok döntő többsége is csak az önös érdekek miatt köttetik Férfiak: szex. Majd a nők idővel felteszik a kérdést: miért is adjak ingyen szexet? A szolgalelkű nők kivételek ezalól, ők inkább szenvednek, a férjük meg félre jár.
2022. márc. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!