Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Történt már, hogy internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már, hogy internetes ismerkedéskor olyanban bíztál meg akiben nem kellett volna? Így otthon lebuktál. Vagy bármi módon lebuktál a házastársad előtt?

Figyelt kérdés
Leírod mi történt, hogyan buktatott le, buktattad le magad?

2021. dec. 31. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Eleve, aki félrelépésben benne van, abban nem lehet megbízni. Mert úgy tűnik, hogy te félrelépésről beszélsz...
2021. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen félrelépés. Akár csak ártatlan chatelés, akár nem ártatlan chatelés. De nem félrelépés, Egyenlőre csak levelezés. Legalábbis én a levelezési fázisra vagyok kíváncsi, hogy lebukott-e valaki, vagy buktatta-e le akivel levelezett.
2021. dec. 31. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Te most szépîteni akarod, hogy átvered a párod?
2021. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már buktattam így le valakit. Fogalmam sem volt, hogy titokban írkál. Mikor kiderült,azt hitte hű de jó fej vagyok. Hát éjjel felhívtam. Ennyi kellett igazából. Onnantól tudtam,hogy lebukott
2021. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy nem ismerkedtem és akkor is lebuktam.
2021. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted 5-ös?

Utólag buktál le?

Vagy nem ismerkedtél, csak barátkoztál, unaloműzésből beszélgettél, és úgy buktál le?

2021. dec. 31. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nem ismerkedtem, erre jön haza a párom hogy én XY-al beszélgetek és megcsalom vele, mondta mondta mondta.. Ennek már több mint 1 éve, azóta is szentül meg van győződve ennek a valóság alapjáról, szememre hánytorgatja, kicsit tovább is gondolta és ő már időpontot és szituációt is tud mikor volt, és vezekelnem kell rendszeresen emiatt.
2021. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: te szög hülye vagy!
2022. jan. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!