Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elmondanátok a feleségeteknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a feleségeteknek, ha rájönnétek, hogy a saját nemetekhez is vonzódzok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem ne mondd el!

Csak veszíthetsz!

2022. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem joga van tudni kivel van házasságban
2022. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Értem!

Végül is igazad van.

2022. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyrészt jó az őszinteség, másrészt viszont egy monogám kapcsolatban teljesen mindegy, hogy a párodon kívül kihez vondzódsz még. Szerintem mérlegelj az alapján, hogy a feleséged mennyire nyitott ilyen téren, szerinted hogy fogadná.
2022. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Elmondtam, és azóta többször hármasoztunk már.
2022. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
A női válaszolók úgy is azt mondják igen, mert nem a férfi kérdező helyébe képzelve magukat és neki segítő szándékkal válaszolnak.
2022. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit írjunk? Ne mond el és dugj pasikkal a háta mögött?

Ha az lenne a kérdés, hogy elmondjam e a férjemnek is igent írnék. Mert a korrektséget preferálom.

2022. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne más pasikkal dugni? Ha egy heteró házas férfi a nőkhöz vonzódik ő sem feltétlen dug más nőkkel.
2022. febr. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az tény, de ha már a kérdés megfogalmazódik benne hogy elmondja e , akkor valószínűleg fantáziál róla, hogy férfiakkal is együtt legyen.
2022. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem annó a párom mondta el, elhagytam. Undorodom tőle, férfiakkal szexelt. Kapcsolatunk előtt, de ha elmondta volna, lett volna jogom mérlegelni, akarok - e kezdeni vele, de így gyűlölöm.
2022. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!