Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki hogyan oldja meg az anyagia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan oldja meg az anyagiakat?

Figyelt kérdés
A párommal hamarosan össze házasodunk és nem szeretnék veszekedést az anyagiak miatt . Nekem és neki vannak bizonyos dolgok amiket megszoktunk venni és hozzá szoktunk . Természetesen egyszer vannak a költségek a fogyasztásra , utána a kaja és minden más többi .

2019. máj. 31. 07:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
100%

Most majd jön a közöskassza vs nem közöskassza háború, de teljesen fölösleges!

Mi például is is alapon működünk, többségénem közös a kassza, de mindkettőnknek van saját zsebpénze is.

Míg a párom a ruhákra költi, én a Wishen kínai vacak kütyüket vásárolok :D

És még így is van amikor együtt vagyunk és úgy szeretnénk megvenni valamit, akár legyen az nagyobb kiadás, szó nélkül, és lebeszélés nélkül megvesszük.

Természetesen van azért határ, 50-60e fölött már összeülünk és megbeszéljük a másikkal, és ott már jótanácsok mentén döntünk közösen úgy, hogy mindenkinek jólegyen.

2019. máj. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
94%
*többségénem közös a kassza = többségében közös kassza
2019. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom mikre gondolsz, de mi ha megyünk bevàsàrolni, beleteszem a kocsiba tampont/alapozót/tusfürdőt/gyereknek a dolgait stb.

Ruhàt, tàskàt, cipőt nélküle veszek, mert biztos nem fog velem sétàlgatni, a kocsi a hàtsójàhoz nőtt 30 év alatt :)


Imádjuk a növényeket, múltkor csak úgy vettem a sziklakertekbe virágokat, azt is csak beletettem a kocsiba.

Összességében azt mondom, ami kell, azt megveszitek bevàsàrláskor.

2019. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös kassza van. De ez csak akkor működik, ha 2 értelmes, felelősségteljes ember élmegyütt. Mindkettőnknek van hobbija, ami pénzbe kerül. Mindketten csak addig nyújtózkodunk, ameddig a takarónk ér. 20 év alatt sose volt számlafizetési gondunk, mert első a kaja, a hitel, a rezsi, a megtakarítás, utána a hobbi, saját szükségletek. De nem nézzük patikamérlegen, hogy akkor most ebben a hónapba ki mit költött.
2019. máj. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
100%
Ünneprontó leszek, de addig ne házasodjatok, amíg nincs kipróbálva, hogy működik az anyagi része.
2019. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
95%

Eddig hogy csináltátok?

Működött? Gondolom igen, ha össze kötitek az életeteket. Folytassátok.

2019. máj. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hogy csináltátok? Gondolom együtt éltek már egy ideje, és minden flottul működik. Csináljátok ugyanúgy, ahogy eddig működött. Ha meg nem tudtok megegyezni az anyagiakon, akkor nagyon nincs kész a kapcsolat a házasságra.
2019. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 A kérdező kommentje:
Nem élünk együtt természetesen.
2019. máj. 31. 07:54
 9/90 anonim ***** válasza:
86%

Hát szerintem közös kassza mindenképp... Ez a külön-külön mindent elszámolunk szerintem nagyon durva. Lakótársamék is így élnek,mit ne mondjak vicc amit leművelnek a blokkot átfésülik ,osztanak szoroznak, centre pontosan kérik a saját részüket vissza...

Nekem olyan mintha az ilyen emberek nem is szeretnék egymást igazán,vagy nem tudom,de olyan evidens hogy ami az enyém az a tiéd is..stb.

2019. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
0%
Úgy oldom meg, hogy egyáltalán nem foglalkozok vele, ezáltal pedig megoldódik magától.
2019. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!