Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktál adni a férjednek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktál adni a férjednek, élettársadnak zsebpénzt, ha te kezeled az anyagiakat?

Figyelt kérdés

Ha nálatok fordítva jelenik meg,akkor is válaszolsz?

Mennyit adsz neki?


2019. máj. 10. 05:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A saját bankkártyáját használja, amire a fizetése jön.

(közös kassza, én kezelem)

2019. máj. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat vegulis olyan volt.

Sajat szamlara jott neki ami kotelezo (albi rezsi szamlak) volt az kifizette belole a tobbi az ove maradt.

Az enyembol lett fizetve minden mas...

2019. máj. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Derwer ***** válasza:
100%

Nálunk kvázi egy keresetes a családi modell és igen adok neki zsebpénzt, amit csak magára költsön. Én is kapok magamtól, a többi pedig közös célokra megy. (legyen az a lakásba valami, étterem, nyaralás, stb)

Külön büdzsé van a háztartás, amivel egymaga gazdálkodik.


30F

2019. máj. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy számlánk van, de két kártya. Mindenki belátása szerint használja. Mivel azonos az értékrendünk, soha nem volt még belőle probléma. A nagyobb kiadásokat előre megbeszéljük.
2019. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adogatunk,nem óvoda ez,vagy iskola.Bár én kezelem az anyagiakat,de minden pénz egy helyen van,és akinek kell,az onnan kiveszi.Ennyi
2019. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk úgy van, hogy külön számlán vagyunk, a közös dolgokat felesbe fizejük: rezsi, kaja, ami meg marad azzal mindenki azt csinál amit akar. Persze ha kell adunk egymásnak, vagy veszünk egymásnak dolgokat amiket ne felezünk, pl. ha én hazaállítok 2 adag mekivel, nem kérem el az árát, és fordítva :) de ha pl körmösre kérek tőle, azt vissza adom neki
2019. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Közös számla, külön kártyák. Általában tartunk egy adag KP-t otthon, abból veszünk ha épp elfogy ami nálunk van, de mindent kártyával fizetünk. Mindent számon tartunk egy szuper komplex excel táblában. 100%ban azonos pénzügyi kultúra, nincsenek súrlódásaink.
2019. máj. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Zsebpénzt a gyerekemnek szoktam adni :O


Közös a kassza, nagyjából én kezelem, de a kötelezőkön felül mindenki azt és annyit vesz magának, amit és amennyit akar.

Hiszen ő is megdolgozik a saját pénzéért, természetesen költsön belőle amire akar. Másrészt én se keresek rosszul, de ő kb 1,5X annyit hoz haza, nyilván megengedhet magának dolgokat :)

2019. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. máj. 10. 18:47
 10/11 A kérdező kommentje:

Amikor még nem volt bankkártya,a közös számláról két bankkártyáról még nem is hallottunk akkor vezettek be a zsebpénznek nevezett juttatást.

Úgy gondoltam legyen nála mindig elegendő összeg ha történne valami,

az ünnepekre,megemlékezésekhez ne kelljen kérnie.

Nem fogjuk tisztázni,a gyereknek milyen összegű zsebpénzt adunk (a gyerekeim is kaptak minden hónapban) és mekkora összeg a felnőtt embernek.

2019. máj. 10. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!