Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Wattpad sztorihoz kéne segítsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wattpad sztorihoz kéne segítség. Lehetséges ez a valóságban? Sürgős!!!!!!!!!

Figyelt kérdés
Arról szolna a tortenet hogy 2 barat (fiu,lany) viccből alairnak hamis papírokat hogy hazassagot kötnek (részegen egy szilveszteri bulin) de aztán kiderül hogy igaziakat töltöttek ki. Utána már muszáj osszehazasodniuk vagy egyáltalán nem lehetséges hogy igazi papírokat irjanak alá?????? (úgy lenne hogy a ket baratnak akik osszehazasodnak (pl.:Julcsika és Pistike) van egy barátjuk (pl.:Jozsika) Józsika apukája adja össze az embereket (hirtelen nem jut eszembe hogy hivjak ezt😅) ezért Józsika kolcsonvesz az apjatol egy olyan lapot és szerkeszt egy hasonlót ami nem hivatalos hazassagkotesi nyilatkozat csak kamu, de mivel a szerkesztes utan mar iszik, ugye reszeg lesz és véletlenül a kamu nyilatkozat helyett az igazit adja oday és azt írják alá). És akkor ilyenkor mivan? (17 evesek amugy és polgari hazassagot kötnének) Hogy akkor muszaj osszehazasodniuk????? Vagy ez nem annyira valósághű? S.O.S szuksegem lenne a válaszra

2022. márc. 4. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
8%

17 évesen szülői beleegyezéssel lehet összeházasodni, de nem tök mindegy?


Történetet írsz, nem kell valósághűnek lennie. Már az sem valósághű, hogy kiderül, hogy véletlen igazi papírokat töltenek ki, és senki sem mondja nekik, hogy 17 évesen esetleg még nem kellene házasodni.

2022. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%
Vannak jó real-life Wattpad sztorik. Edricustól mondjuk egy könyvet szívesen elolvasnék. Jókat derülök a kommentjein. Na, neki lenne hozzá tehetsége.
2022. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12.


Ha olyan országban élnénk, ahol ezt relatíve díjazzák is (olyan szinten, hogy abból meg is lehessen élni), akkor már rég ezt csinálnám. Balszerencsém, hogy Magyarországon ez nem igazán működik, maximum hobbiként lehet űzni. Mindegy, annak mindig jó volt/lesz.

2022. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#13:


Hát ha más pozitívum nincs is, engem mindig megnevettetsz vele.😄😊

2022. márc. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
11%

14.


Hát ez is valami, még ha cserébe a legtöbb elkallódott művészhez, csak a szegénység jut és feltételezhetően korai halál a depresszió miatt :D


Ezen az oldalon is max neked szórakoztatóak ezek, a többiek általában cseszegetni szoktak, ami néha jó poén, máskor kicsinyes sértegetésnek hat.

2022. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat. Hozzáteszem ez nem az én ötletem volt hanem egy Plotshpban láttam. Természetesen fogalmazni is tudok....nagyon sajnálom hogy néhány embernek az jött le hogy milyen rosszul fogalmazok. A könyv végül ne kerül megírásra. Mégegyszer köszönöm a normális válaszolóknak.
2022. márc. 5. 14:59
 17/21 anonim ***** válasza:
13%
Miért fontos, hogy valósághű legyen? Nekiálltam a halottasnak, elég szürreális lesz, de épp ezért is jó írni: azt írhatod le, amit csak szeretnél.
2022. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen fogalmazni is tudok - ez a nyitószöveged alapján nagyon nem jött át :D
2022. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%
Írjál belőle paródiát. Lehet annak, jó lenne.
2022. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Halottak napja és Halloween alkalmából késznek nyilvánítom a halottvizsgálati bizonyítványos történetem, köszi az ötletet. :)


[link]

2023. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!