Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van kedved elolvasni a könyvemet?

Van kedved elolvasni a könyvemet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a gyakori kérdéseket nem hirdetésre használjuk, de igazából nem is ez a célom, hanem, hogy ha érdekel olvass bele a könyvembe és mondd el mi a véleményed. Eléggé kezdő vagyok wattpadon, ezért nyugodtan jöhetnek az építő jellegű kritikák.


Könyv: [link]


Tartalma: Anne, egy átlagos 18 éves lány, átlagos élettel. Csakhogy egy teljesen másik dimenzióban. De egy nap véletlen szerűen hozzákerül Doctor Strange gyűrűje és az egész élete megváltozik. Nem tudja jól irányítani a tárgyat ezért mindig egy másik dimenzióban köt ki.


Na ennyi is lenne a bevezetés még egy kérésem lenne: nemtudom, hogyan folytatódjon a könyv ezért szívesen elfogadok folytatási lehetőségeket. Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre! :)



2022. febr. 26. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Ez nem könyv, hanem történet. A könyv egy tárgy, egy kiadott sztori, amit a kezedbe véve lapozni tudsz. Sőt, mivel Doctor Strange gyűrűjével dolgozol, ez fanfiction.


Szokjunk már le arról, hogy a Wattpadra feltöltött egy fejezeteket könyvnek nevezzük... Írtatok 3000 szót, az még novellának sem elég.

2022. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem teljesen olvastam el csak bele-bele néztem, de...

Fogalmazzunk úgy, hogy már az itt leírt tartalom első mondta alajén nem olvasnám, mert KÉTSZER! szerepel benn az átlagos szó.


Ha gondolod részletesebben is megnézhetem, de ne az olvasoktól kérj folytatási ötleteket, ha lehet!

2022. febr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez rossz.

A nyelvezet csacsogó, a történet csapongó.

Egy csomó dolog nem világos, mert nincsenek kifejtve.

Miért az olvasó javasoljon folytatást?

Ha ezt egy kiadó olvasná, nem lenne kérdés, hogy a nyomdában vagy az iratmegsemmisítőben landol-e a kézirat.

Jöhetnek a kövek.

2022. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%

Szintén, a leírás sem fog meg. És el kéne már felejteni ezt az "XY vagyok, 17 éves, ebben a városban élek, szőke hajam van és kék szemem" kezdést.

Ez jó magadnak, vázlatként. Amúgy meg senkit nem érdekelnek a háttértörténetek 5 oldalon keresztül, szárazon ecsetelve. Ezeknek a történet folyamán, lassanként adagolva kell kiderülniük.

Olvass sokat (igazi, kiadott könyveket), és próbáld meg megfogalmazni magadban, hogy miért tetszenek, és milyen eszközöket használ az író.

2022. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon unom a 17 éves tinikről szóló írásokat, ezzel van tele a wattpad.

Egyszerűen már kb mindenki unja, legtöbbször semmi értelmeset nem mond a story sem plusz össze csapott és a legtöbb kiszámítható.

2022. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!