Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjemmel lesz gyerekünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjemmel lesz gyerekünk akkor az már azt jelenti hogy mi már egy család lettünk? Én is az ő családjához tartozom és ő meg az enyémhez?

Figyelt kérdés
2022. márc. 10. 11:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Már a házassággal bőven család vagytok.
2022. márc. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem, már a házasságkötéssel is egy család lettetek. (Vagy korábban, ha úgy érzitek.)

Az, hogy tartoztok-e egymás rokonságához, az azon múlik hogy milyen a kapcsolat velük.

2022. márc. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Onnantól, hogy összeköltöztél és összeházasodtál a férjeddel, te már nem a szüleid (szűk) családjának tagja vagy, hanem egy külön család lettetek ti ketten.

Legfőbb ideje leszakadnod lélekben is a szüleidről és külön családként tekintetni magatokra, ha már gyereket is vártok/terveztek.

2022. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Az igen.. Komoly házasság lehet ez. 🙄
2022. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%

1 és 2


Egy vacak papírral amit kitöltött egy csinovnyik hivatalnok, már "családnak" számítanak? Max jogilag. Gyakorlatilag ez nem több, mint a bürokrácia istenítése, hogy pár random papírral egyenértékű a szar házasság és a lelki harmóniában élő házasság is, holott nagyon nem. Vagy ott vannak a melegek, akiknél tuti egy csomóan vannak, akiknek jobb kapcsolata van, mint némelyik "valódi" házasság, mégsem kapnak ilyen szaros papírt, mert csak.

2022. márc. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mint írtam, akár már korábban, papír nélkül. Csak egyetlen mondattal kellett volna tovább olvasnod.

(2. voltam)

2022. márc. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

6.


Bocs, benéztem 1 és 3 volt a két érintett, nem a második, vagyis te. Mea culpa.

2022. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idáig már a házassággal, vagy a második egy fedél alatt lakott évvel el kéne jutni legkésőbb.
2022. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Oh bazz... Ezért kéne IQ tesztet csináltatni házasság és gyerek vállalás előtt.
2022. márc. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

"Egy vacak papírral amit kitöltött egy csinovnyik hivatalnok, már "családnak" számítanak? Max jogilag."

Te azt hívod családnak, amit akarsz. Ahogy egyébként a kérdező is. Mint magánember mindenki azt gondol, amit akar.

A kérdés a gyerek meglétére irányult, hogy családnak számítanak-e, ha lesz gyerek. Erre írtam, hogy nem a gyerek meglététől lesznek család. Jogilag a házasságtól, ami nem köti ezt gyerekek meglétéhez.

A melegek és az együttélők nem tudom, hogy jönnek ide. A kérdés a gyerekre irányult, hogy attól lesznek-e család.

2022. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!