Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Van olyan köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan köztetek, aki nem jár el a párja családjához családi ünnepekre? Ha igen, mi okból?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordítva, én vagyok a nő, de nem járok anyóshoz, soha. 15 éve nem láttam, hála Istennek. A férjem mehet, amikor akar, a gyerekekkel is, de én nem teszem be oda a lábam.
2020. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A párom nem szokott. Igazából én is igyekszem kerülni ezeket a saját családommal is meg az övével is. Mérgező szülőkkel nőttünk fel mindketten, anyám egy rettenetesen negatív ember, igazi energiavámpír aki fél óra beszélgetés alatt leszívja minden energiád. Abszolút nem várom el a páromtól, hogy kitegye magát ennek. Maximálisan megértem ha nem akar jönni. Az ő családja nem ilyen vészes de az összes ilyen családi banzájon hatalmas a képmutatás és jópofizik mindenki mindenkivel hazaérve meg szidják egymást. Én gyűlölöm az ilyet, ha valakit nem birok akkor nem teszem neki a szépet. Szóval mindketten kerüljük a saját családunkat is nem hogy a másikét. Mindig egyértelmű volt, hogy mi ketten vagyunk egy család és mindig ez a prioritás.
2020. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak szentestére jàrok, szülinapokra, húsvétra stb nem. Ezt is csak a férjem miatt. Amúgy nem mennék. Nincs különösebb oka, nem vagyunk rosszban vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem vagyok tàrsasàgi ember. Szívesebben vagyok itthon, kutyàzok , olvasok, sorozatokat nézek neten. Baràtaim sincsenek, mert nincs rà igényem.
2020. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!