Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van itt olyan, akit a gyermeke apja elhagyott, estleg össze is jött mássla, végül az apuka visszatért a családjához?

Keress kérdéseket hasonló témákban: család, apa, újrakezdés

szept. 20. 14:37  Privát üzenet  

A válaszok

Az ismerőseim közt, több család is így járt...

Sajnos, sehol sem lett boldog végkifejlet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont szept. 20. 14:39 Privát üzenet
Savlekotő nevű felhasználó válasza:

Ismerek ilyeneket mindegyiknél aput kidobta az új nő és míg másik újat keresett vissza ment a fixhez persze ugyan úgy csalta és újból lelépett mindhárom esetben mikor talált újat..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont szept. 20. 14:54 Privát üzenet

Az ilyet ne akard vissza!

Tapasztalatból mondom neked. Az enyém is visszajött, de én meg utáltam ő és kidobtam. Pedig nagyon szerettem, de akkora fájdalmát okozott, hogy jobbnak láttam inkább nélküle élni.

Az ilyen maradjon az újjal, megérdemlik egymást!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont szept. 20. 15:02 Privát üzenet
*megutáltam

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont szept. 20. 16:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ahol apuka uj szerelem miatt lepett le es valt el, fius v lanyos apa volt? Esetleg vegyes nemuek voltak a gyerekek? Melyik nemu gyerekhez kotodnek jobban az apak? Mit lattok a kornyezetetekben?
Hogyan lehet, az interneten társat keresni, találni, ismerkedni? 25/F
Ha fél év után sem mondja, hogy szeret-szerelmes belém, sosem foga? És Elvált apukák, mennyire veszitek komolyan a válás utáni kapcsolataitokat? 29N
Ismertek olyat, vagy történt veletek, hogy rövid együttélés után a férfi visszament a családjához majd később újra eljött?
A barátnőm elköltözött a halott ikertestvére családjához, hogy a gyerekével legyen és már nem jön többé haza, nem veszi fel a telefont, azt mondja nem szeret. Mit csináljak?
Van egy barátnőm. Szeretjük egymást. Mind a ketten 14 évesek vagyunk de éppen szakítani készülünk, mert az apja azt mondja, hogy nem kell neki még fiúzni. Nem akarunk szakítani. Mit tegyünk?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!