Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági évfordulón ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági évfordulón ki köszönti a másikat? A férj köszönti a feleséget, vagy többnyire a feleség emlékezik meg az évfordulóról?

Figyelt kérdés
Pár napja volt a házassági évfordulónk. Férjem még egy mondatra se méltatta az eseményt. Másnap megjegyezte, hogy én milyen vagyok, hogy nem köszöntöttem.
2022. ápr. 12. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem köszöntgetünk, hanem együtt elmegyünk valahova megünnepelni. Egyikünk sem házasabb, mint a másik, nem indokolt senkinek köszöntenie a másikat.
2022. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a ti esetetekben senki nem köszönt senkit.

Máshol meg az köszönt előbb, akinek hamarabb eszébe jut.

Én pl már ébredés után szoktam mondani, ahogy a férjem is, ha ő kel hamarabb. Ez nincs nemekhez kötve.

2022. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 harebell ***** válasza:
100%

Mi egymást "köszöntjük", vagyis együtt megünnepeljük. Amúgy nem titokban készülődünk, közösen megbeszéljük előtte, hogy hova menjünk, mit csináljunk aznap, szóval nincs az, hogy az egyikünk elfelejti vagy nem készül.


A ti esetetekben eléggé félrement a kommunikáció, mindkettőtök jogosan kérdezhetné, hogy a másik miért nem mondott semmit. Szerintem nincs ilyen, hogy inkább a férj vagy a feleség dolga, egyenrangú felei vagytok a házasságnak.

2022. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első pár évfordulónkra ajándékot kapott tőlem. Én akkor sem kaptam semmit, nem is mentünk sehova. Ez szerintem nem kellene egyoldalú legyen.
2022. ápr. 12. 15:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kölcsönösen kéne.
2022. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az nem is játszik nála, hogy akkor ahány évfordulón te voltál figyelmes, akkor legalább annyin ő tegye meg???

Elég önzőnek tűnik a férjed :-( Te eddig az összes házassági évfordulón köszöntötted, ő egyiken sem, most, amikor egyiken nem tetted meg, rögtön a szemedre hányta.... nagyon igazságtalan. És nem is úriember, h nem előz meg, téged, a kedvesét. Ez az évforduló közös, nem az ő szülinapja, h ilyen legyen.

Remélem, megtudjátok beszélni.

2022. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen nagy csinnadrattta. Közösen megbeszéljük hogy elmegyünk, eszünk egy jót valahol, koccintunk az évfordulóra és ennyi.
2022. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatban mindkét fél meglepi a másikat és megünnepli az eseményt.
2022. ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, azt hogy önző már sokszor tapasztaltam sajnos. Lehet, hogy én is hibáztam, talán gyerekes dolog volt, hogy bár szóban nem emlékeztem meg a napunkról.
2022. ápr. 13. 10:03
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
A férjnek kell először köszönteni a feleséget, de ha elfelejti, az asszony sötéten les, szótlanná válik és másnap hisztérikusan lebassza. :)
2022. ápr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!