Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 30. házassági évfordulóra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30. házassági évfordulóra a férj mit szokott adni a feleségnek?

Figyelt kérdés
Ötletek kellenének.

2018. febr. 18. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell, bármit is adni?
2018. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Most úgy belegondoltam, hogy ha nagyon sietnék is, akkor is elmúlnék addigra hatvan lazán, szóval répát bármennyire is szeretnék, nem tudnék :/. Attól függ milyen passzban vagyunk egészségügyileg....ha jól vagyunk, akkor valami pazar utazás lenne szerintem, ha kevésbé, akkor valami tárgyi ajándék. Mondjuk egy szép ékszer.

31/f

2018. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy romantikus hétvége kettesben valami klassz, emlékezetes helyen.Bármelyik házassági évfordulóra, sőt, csak simán ajándékként is megfelel.


Attól függ,hogy mennyit szántok rá, mennyi időtök van, és mi az, amihez kedvet éreztek.

2018. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 30 szál vörösrózsát. :)
2018. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk 30 éves házasok, 49,és 50 évesen.ő virágcsokrot vett,és egy ezüstgyűrűt, én meg szerveztem egy Bp. i színházlátogatásos buszos utat, hogy ne neki kelljen vezetni.A gyerekeink nem köszöntöttek, de ez a mi ünnepünk.Nem csaptunk nagy hűhót a 25. en se, ketten elmentünk egy vacsorára,kisvárosban lakunk...és vettünk egy egy vastagabb ezüstláncot egymásnak..
2018. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó nektek:) Valahol, 35 éve vagyunk együtt, de ha felakasztanának, akkor sem tudnám, mikor házasodtunk össze:)

Dátumok, egyikünknek sem fontosak, sokkal inkább az, hogy meg mindig van szeretet, nagyon jól megvagyunk egymással.

2018. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazából a szüleim évfordulója, csak apukámnak nincs ötlete.
2018. febr. 19. 11:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam,nem sokan vannak itt az otven hatvan koruli korosztalybol...

Utolso elotti voltam.

2018. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!