Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engeszteljem ki a feleségem?

Figyelt kérdés
Tegnap volt ugye valentin nap ami egyben a mi házassági évfordulónk is. A feleségem szólt előre, hogy ha lehet siessek haza, mert vár valami meglepetés. A munka után beültünk a haverokkal sörözni, mert az egyik srácot dobta a csaja. Teljesen elfelejtkeztem a feleségemről, még 1 szál virágot se vettem neki. Hajnali 3ra értem haza. A kedvenc kajám és sütim várt az asztalon, mellette pedig szépen becsomagolva, a karóra amire már régen vágytam. Éjszaka kint aludtam a kanapén, mert nem akartam felébreszteni, reggel pedig elment mielőtt felébredtem, pedig szabadnapja volt. Mióta hazajött se nagyon beszél velem, eléggé haragszik. Hogyan békitsem meg?

2017. febr. 15. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Huh, mekkora egy tahó vagy...
2017. febr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ezt már elbactad... De egy őszinte bocsánatkéréssel csak javíthatsz. Meg amit ő szeret, azt mi honnan tudjuk?
2017. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kemény ecsém hát azt javaslom hogy ne direkt próbáld ki engesztelni hanem pl vegyél neki virágot aztán másnap csokit aztán még valamit és a negyedik nap suss neki valamit es vegyel neki valamit amire o vagyott
2017. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
El, az biztos. Már bocsánatot kértem, elmondtam, hogy milyen szemét volt a haver csaja és hogy kiborult stb.. de nem úgy tűnik minta értené. Vegyek valami drágább ékszert? Vagy vigyem moziba, vacsizni? Nem vagyok benne biztos, hogy beülne most velem valahová.
2017. febr. 15. 21:34
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
És add nekem a karórát a tanácsért:)
2017. febr. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Meglepetés wellness?
2017. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne csodálkozz hogy hozzád sem szól !Először is k3rj töle bocsànatot sztem ez a minimum aztán meg dobd fel neki azt az ötletet hofy elhivod pl moziba és veszel neki virágot stb találj ki vmit !
2017. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálom amit a 3as javasolt, elég jó stratégiának tűnik. A wellness nem az ő világa, inkább valami túra, hegymászás, síelés, hangverseny, színház... Egyikért sem rajongok, de valamit be kell vállalnom ezekből.
2017. febr. 15. 21:42
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kamu.


a valentin nap meg nem este derült ki, és a haver megérti, ha azt mondod neki, hogy majd holnap megbeszélitek.


azon még elgondolkoznék, hogy kórházba került, sokáig benn maradsz mellette, mert nem akarod, hogy egyedül legyen. amit leírtál, NEM VÉSZHELYZET. az meg, hogy valentin napon más csaját szidod, és azt várod, hogy a feleséged együttérezzen veled (mikor nem is neked esett bántódásod), nem túl építő.


őszintén meglep ez a legenda (és nem is igazán hiszek neki), hogy a haverod bánata ennyire magával sodor, a feleséged izgalma meg nem. azt mondanám inkább, hogy az egész dolog a feleségeddel már eleve, a valentin nap reggelén se érdekelt annyira.

2017. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél neki drága ékszert, és mindennapi ajándékozás sem kell. Kivéve, ha ő olyan, akit ennyivel ki lehet engesztelni. De ha én lennék ő, ezzel csak még jobban felhúznál, mert kb. olyan, mintha megvásárolható lennék.


Kérd meg, hogy üljetek le és beszéljétek meg. Mondd el neki, hogy nagyon szereted és nem érted, hogy lehettél ilyen feledékeny. Ezerszer megbántad már, de nagyon hiányzik neked, hogy újra mosolyogni lásd. Vagy írd le neki egy hosszú levélben az érzéseidet, őszintén. Lehet ez egy hosszú levél is. Aztán tedd a párnájára, éjjeli szekrényre, bárhova, ahol biztosan észreveszi. Ha nagyon oda akarsz figyelni a részletekre, választhatsz olyan színű papírt is, ami a kedvenc színe. (Csak figyelj rá, hogy látszódjon rajta a toll is, ne kelljen hozzá szemüveget vennie. :) )

2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!