Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teljesen tönkretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen tönkretett. Van innen kiút?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk házasok. Az elején is voltak feszültségek de nem foglalkoztam vele, inkább próbáltam tenni azért hogy haladjunk előre. Mostanra ott tartunk hogy hitel a nyakamba, felépítettem egy házat, a feleségem pedig azon van hogy teljesen tönkretegyen és elvegye a ház felét tőlem. Természetesen mint naív ember semmi szerződést nem csináltam vele(bár a háznál látszódik hogy minden pénzt én utaltam el) de ő erre hajt. Ezen felül annyira kikészített már hogy szinte minden nap vérzik az orrom óránként, a vérnyomásom soha nem volt rossz de mostanra már a normál értéket megse haladja. A kiutat egyáltalán nem látom, inkább csak sodródok, mert annyira fáj,hogy mindent megtettem, annyit dolgoztam hogy jó legyen és mégis akkora fájdalmat élek át hogy élni sincs kedvem. Ezt pedig megtetőzte azzal hogy mutogatta nekem,hogy valami pasival már sziveket írkál. Egyszerűen normális esetben már a megyét is elhagytam volna, de most szó szerint az életemet akarja tönkretenni. Ha elválok, a hitel miatt annyir kell visszafizetnem amennyit nem is tudok. Ha nem válok el akkor meg adja az isten hogy inkább fel se keljek. Hozzáteszem nem csajozok, nem vagyok alkoholista, nem drogozok, ez azóta pörgött fel,hogy én felvettem a hitelt, azóta minden erejével támad, ha nem szólok hozzá akkor is. Még csak elmenni sincs időm mert a munkától a padlásig vagyok, de még csak berúgni se tudok mert reggel korán meg már vezetek, de mivel nem tudok hol aludni, így a kocsiba alszok. Ez nekem tényleg úgy fáj és annyira nem látom a kiutat hogy hihetetlen. Elképesztő mennyire vak voltam, miközbe dolgoztam mint egy barom, egy teljesen más film forgott le közbe mellettem. Innen merre van az előre?
2022. ápr. 21. 00:20
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
98%
Ha igaz a történeted, akkor tudnod kell, hogy úgy a vagyon, mint a hitel is közös.
2022. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem a problémádat, házasok vagytok, ha viszi a fele házat a fele hitelt is. Keress egy ügyvédet, majd eligazít, mert semmi részletet nem írtál, lehet ez ennél azért bonyolultabb.

Miért alszol a kocsiban? Azért ennyire már ne legyél lúzer!

2022. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem azért írtam azt le mert két sorozat között nem tudtam mit csináljak. De pont a közösön van a hangsúly. Minden 100/70 az én pénzem, 30 a hitel, %-ba lebontva. Amit szintén én fizetek. És nem is érdekelne a hitel, csak hogy ez engem teljesen lenulláz. A sok év, mennyi mindent ki nem fizettem, és egy csettintés, mintha minden megszűnne
2022. ápr. 21. 00:40
 4/46 A kérdező kommentje:
A fele házat viszi, persze, miközbe én fizettem ki! A hitel szintén az én nevemen van. Magyarul a ház 100%-át én állom, amiből 30% a hitel, de a felét viszi, hát köszi, ez aztán nyugtató. Miért alszok a kocsiba? Mert szekál, nem hagy békén, ba*ztat, és szó szerint kihajítja a cuccaim. Elhiszem hogy leírva nevetséges, de mikor állandóan dolgozok és kelnem kell, már mindjárt nem olyan vicces az hogy fizikai munkát végzek, hiába tűnik lúzerségnek, ha nem tudok haladni nincs pénz, nincs pénz nincs hitel se fizetve. Hidd el már a környéken se lennék ha lenne rá lehetőségem. Ez nem lúzerség csak igen is vannak olyan esetek amikor nem a férj veri a nőt vagy terrorizálja,hanem fordítva. És hidd el ha nem lennék ennyire elkenődve, egy mukkot nem írtam volna ide!
2022. ápr. 21. 00:47
 5/46 anonim ***** válasza:
61%
Nem fog lenullázni, mivel gondolom gyerek sincs képben ezért főleg nem. Simán látszik a bankszámlád történetében mi hogy merre vándorolt. Gondolom nem közös a bankszámlátok. A ház a neveden van legalább? Adásvételiben ki szerepel?
2022. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként egyértelmű kerítened kell egy ügyvédet és minden papírt, dokut ami a házzal kapcsolatos szerezz be, de erről az ügyvéd felvilágosít. Nyugi szerintem simán te nyered!
2022. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
30%hitel mennyi lehet? Nemhiszem el, hogy nem jönnél ki egy hónapban. 100millás az-az ingatlan? Hogy eladd a hitel nem korlátoz be. Nyugodtan eladhatod hitel mellett is, csak rá kell számolni az eladási árra a még hátralévő törlesztőrészletet, hogy ne menjél nullába szerintem, de erről nincs tapasztalatom. Google kereső biztos felhoz erről infókat és amúgy banktól is kérhetsz erről információt.
2022. ápr. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
De kíváncsi lennék te mit csinálnál. Nyakadba a hitel, kifizetted a házat szinte, feleségednek már van valakije. De a hitelt kell fizetned szóval reggel keljén fel, miközbe szinte hátbaszúrtak. Azért egy ilyen hidd el eléggé lepadlóz bárkit.
2022. ápr. 21. 01:00
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy fáradt vagy, de kezdj el gondolkodni!

Mikor vettétek a telket, épült a ház (házasság előtt/után), kinek a nevén van? A hitelt már házason vetted fel? A házasság vagyonközösség, pld. a számláján lévő pénz is a tiéd is, mint ahogy a hitel is az övé. Ami a házasság előtt volt a tiétek az különvagyon.

Nem tud kisemmizni, keress ügyvédet, add be a válópert és hirdesd meg a házat, ha szükséges.

2022. ápr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is most vettem egy lakást, de házasság előtt, vagyis még nem házasodtam. A házasság után nem tudná elvenni, mert azt még előtte szereztem. Mondhatnánk, hogy ja mindenki utólag okosabb, de hallottam már annyi ilyen sztorit innen-onnan kollégák és ismerősöktől hogy inkább mások kárából okultam. Zsákbamacska az egész. Sajnálom, hogy te is csak így tanultál belőle a magad kárán.
2022. ápr. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!