Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teljesen tönkretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen tönkretett. Van innen kiút?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk házasok. Az elején is voltak feszültségek de nem foglalkoztam vele, inkább próbáltam tenni azért hogy haladjunk előre. Mostanra ott tartunk hogy hitel a nyakamba, felépítettem egy házat, a feleségem pedig azon van hogy teljesen tönkretegyen és elvegye a ház felét tőlem. Természetesen mint naív ember semmi szerződést nem csináltam vele(bár a háznál látszódik hogy minden pénzt én utaltam el) de ő erre hajt. Ezen felül annyira kikészített már hogy szinte minden nap vérzik az orrom óránként, a vérnyomásom soha nem volt rossz de mostanra már a normál értéket megse haladja. A kiutat egyáltalán nem látom, inkább csak sodródok, mert annyira fáj,hogy mindent megtettem, annyit dolgoztam hogy jó legyen és mégis akkora fájdalmat élek át hogy élni sincs kedvem. Ezt pedig megtetőzte azzal hogy mutogatta nekem,hogy valami pasival már sziveket írkál. Egyszerűen normális esetben már a megyét is elhagytam volna, de most szó szerint az életemet akarja tönkretenni. Ha elválok, a hitel miatt annyir kell visszafizetnem amennyit nem is tudok. Ha nem válok el akkor meg adja az isten hogy inkább fel se keljek. Hozzáteszem nem csajozok, nem vagyok alkoholista, nem drogozok, ez azóta pörgött fel,hogy én felvettem a hitelt, azóta minden erejével támad, ha nem szólok hozzá akkor is. Még csak elmenni sincs időm mert a munkától a padlásig vagyok, de még csak berúgni se tudok mert reggel korán meg már vezetek, de mivel nem tudok hol aludni, így a kocsiba alszok. Ez nekem tényleg úgy fáj és annyira nem látom a kiutat hogy hihetetlen. Elképesztő mennyire vak voltam, miközbe dolgoztam mint egy barom, egy teljesen más film forgott le közbe mellettem. Innen merre van az előre?
2022. ápr. 21. 00:20
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
50%

40: elméletben igen, a behajtónak azonban hiába mondod, hogy hát az exfeleségem nem fizette ki az ő részét


A bankoknak egyetlen célja van elvenni azt amin kínkeservesen megszereztünk, ennek mostmár véget kéne vetni, akár erőszakkal.

2022. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
41# Szerintem pedig a bank teljesen jogosan veszi el azt, ami után nem fizetsz. Vállaltad a feltételeket, ahogy ő is. Ha szerződést szeg valamelyik fél, akkor a másik élhet szankciókkal, ez ilyen egyszerű. Az, hogy ki kivel vett fel hitelt és miért hozott ilyen döntést, az nem a bank dolga.
2022. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
85%
A feleségnek nem kellett hozzájárulnia, ha nem is tud róla, akkor is a fele az övé.
2022. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
A feleségnek azt kellett aláírnia, hogy Géza felesége lesz. Határozott IGEN kimondása mellett. Ha ő nem tudta ez mivel jár, az ismét nem a bank hibája.
2022. ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Elég baj, hogy esküvő előtt nem tájékozódnak, hogy az miről is szól.Kellene egy olyan, mint a templomi előtt egy oktatás csak itt a jogi részéről.Mert a köztudtad még mindig, csak annyi, hogy azért esküdnek meg, hogy nem csalják meg egymást, meg nem vállunk el, mert az szégyen holott az jogilag nem tilos.Igaz akkor megfontoltabbak lennének az emberek, kevesebb lenne a bonyolult válás, kevesebb bevétel az államnak.Mondjuk a jog nem ismerete nem ment fel senkit, mert senki elől nics eldugva a ptk,főleg online világban, ahol jogifórumok vannak, ingyen jogi tanácsadással.
2022. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

45


Az államnak semmi bevétele nincs a válásból


Ezen csak az ügyvédek és bankok nyerészkednek. Érdekes módon épp a kapitalisták világuralomra törésével nőtt meg a válások száma...


Az meg h a PTK meg jog ismeretével jön valaki egy olyan jogi környezetben ahol a szerződések csűrés-csavarásával a bank bármit megtehet az egyszerű halandóval, és a banki hitelügyintéző-től ha megkérdezem hogy mit jelent a kisbetűs szöveg miszerint a bank egyoldalúan is módosíthatja a szerződést (...) akkor 4 embert kell végigkérdeznie és végül az ügyeletes főbankár jön oda megnyugtatni hogy ilyen csak nagyon ritkán fordulhat elő....... akkor azért én arra gyanakodnék hogy aki PTK-val jön az vagy nem járt még életében bankban, vagy nem tudja mi az a PTK, vagy mindkettő

2022. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!