Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teljesen tönkretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teljesen tönkretett. Van innen kiút?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk házasok. Az elején is voltak feszültségek de nem foglalkoztam vele, inkább próbáltam tenni azért hogy haladjunk előre. Mostanra ott tartunk hogy hitel a nyakamba, felépítettem egy házat, a feleségem pedig azon van hogy teljesen tönkretegyen és elvegye a ház felét tőlem. Természetesen mint naív ember semmi szerződést nem csináltam vele(bár a háznál látszódik hogy minden pénzt én utaltam el) de ő erre hajt. Ezen felül annyira kikészített már hogy szinte minden nap vérzik az orrom óránként, a vérnyomásom soha nem volt rossz de mostanra már a normál értéket megse haladja. A kiutat egyáltalán nem látom, inkább csak sodródok, mert annyira fáj,hogy mindent megtettem, annyit dolgoztam hogy jó legyen és mégis akkora fájdalmat élek át hogy élni sincs kedvem. Ezt pedig megtetőzte azzal hogy mutogatta nekem,hogy valami pasival már sziveket írkál. Egyszerűen normális esetben már a megyét is elhagytam volna, de most szó szerint az életemet akarja tönkretenni. Ha elválok, a hitel miatt annyir kell visszafizetnem amennyit nem is tudok. Ha nem válok el akkor meg adja az isten hogy inkább fel se keljek. Hozzáteszem nem csajozok, nem vagyok alkoholista, nem drogozok, ez azóta pörgött fel,hogy én felvettem a hitelt, azóta minden erejével támad, ha nem szólok hozzá akkor is. Még csak elmenni sincs időm mert a munkától a padlásig vagyok, de még csak berúgni se tudok mert reggel korán meg már vezetek, de mivel nem tudok hol aludni, így a kocsiba alszok. Ez nekem tényleg úgy fáj és annyira nem látom a kiutat hogy hihetetlen. Elképesztő mennyire vak voltam, miközbe dolgoztam mint egy barom, egy teljesen más film forgott le közbe mellettem. Innen merre van az előre?
2022. ápr. 21. 00:20
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%

Adjátok el a házat, fizessétek vissza a hitelt egy összegben amíg még a kamat nem megy fel 2000%-ra pár éven belül, aztán talán marad 1-2 milla azt elfeleizek és mindenki mehet útjára.

Tanultál a dologból sztem sok mindent, talán a legfontosabb tanulság hogy hitelből csak befektetünk abból sose szabad olyanokra költeni mint pl. házépítés, a két kezeddel meg semmiképp ne építs semmit, főleg másnak sem, mert a pénzt még így úgy visszaszerezheted vagy legalább a felét, de az elvesztett időt azt már nem adja neked senki vissza...

2022. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
74%
Nem olvastam el minden hozzászólást. Lehet, hogy én azt csinálnám, hogy nem fizetném a hitelt... Vigye a bank.
2022. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
32-es Ahhoz nagyon hülyének kellene lennie a kérdezőnek. A bank biztos nem ad érte annyit, mint a pici ár, csak még többet bukna rajta.
2022. ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
32%

Az ilyen rï********** miatt valtoznak at a Lovag ferfiak gonossza meg megcsomorlotte.


Remelem a sors kuldd a kerdezonek egy rendes not aki tiszteli!!!


Kerdezo! A vagyon es a hitel is kozos!! Valj el!! Koltozz el!!


Es amikor rendes novel talalkozol merj ujra szeretni es hinni. Ne hagyd h ez a rossz no :D bocs h igy irtam mert maskepp kilenne cenzurazva-szoval ne a rossz no miatt..legy bizalmatlan..


Szedd rendbe magad.

Gyerek nincs??


Ak siman menne a valas is.


2022. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
20%
#34: Milyen ribi nő? A belegyezése nélkül vett fel hitelt a feleség kontójára is, ugyanis az a hitel is közös. Te mit szólnál, ha egyik nap közölnék veled, hogy van pár milliós hiteled?
2022. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
De kerdezo ird mar le legszives , hogy mikor epult a haz? Hazassag alatt? Mikor vetted fel a hitelt? Mennyi hitelt? A felesged azutan bolondult meg , hogy felvetted a hitelt ! Mi le ne ha leulnel vele es megkerdezned , hogy mi baja?
2022. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
64%
#35 Szeretném megkérdezni, hogy hogy tudok hitelt felvenni valaki nevére úgy, hogy az illető ne tudjon róla?
2022. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
13%

Sehogy. Ne vezessétek már félre szerencsétlent, ilyen nincs hogy házasság után a hitel közös (heló! van itt egyáltalán házas ember rajtam kívül? sztem ide csak 14 évesek írogatnak meg én), ez régen volt, a szocializmusban, vagy talán akkor se.


Most van olyan hogy adóstárs vagy kezes. Ha a feleség egyik se ezek közül, akkor bizony a hitelt a kérdezőnek kell visszafizetnie.


Annyi az extra, hogy ha jön a behajtó és elviszi a házat, akkor a közös házat viszi el, tehát ennyiben közös a hitel - a nőnek is érdeke hogy ki legyen fizetve.


Pampogni lehet, de a bank így működik. Fölöttünk állnak. A rendszerváltáskor el lehetett volna kergetni az országból vasvillával a multikat meg a bankokat, de mi rabszolga magyarok szinte követeltük a szovjetek helyett az új amerikai kapitalista helytartókat. Meg is lett az eredménye, a fél országra rátukmáltak hiteleket, mindenki eladósodva, a Ft nem ér semmit, a kamatok 100%-al nőnek évente, a fizud semmit se ér.

2022. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
0%

Majdnem nekialltam pampogni! Mert leszazalekoltatok a kommentem..


DE! Ez sajna a nagy magyar igazsag idezem:


"A rendszerváltáskor el lehetett volna kergetni az országból vasvillával a multikat meg a bankokat, de mi rabszolga magyarok szinte követeltük a szovjetek helyett az új amerikai kapitalista helytartókat. Meg is lett az eredménye, a fél országra rátukmáltak hiteleket, mindenki eladósodva, a Ft nem ér semmit, a kamatok 100%-al nőnek évente, a fizud semmit se ér."


Igaz joval a rendszervaltas utan szulettem..tehat ebbe az uj dologba. De szivesebben elnek 1970 ben eskuszom..

2022. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
A házasság alatt felvett hitel közös, ugyanúgy, mint a házasság alatt szerzett vagyon.
2022. ápr. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!